Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?! Nadeszła największa porażka w moim nędznym życiu, zaproszenie na ślub i wesele od brata...

mnie, przegrywa, który ostatni raz był na jakiejkolwiek imprezie w gimbazie...

jeszcze trzeba przyjść z osobą towarzyszącą..., spoko czyli mogę już zamawiać dive albo pakować się od starych i nigdzie nie jechać, bo jakbym nie poszedł, to by mnie matka z ojcem zatłukli XD

ślub niby dopiero na koniec września, więc troszkę czasu jest, żeby poznać jakąś szarą myszkę (XXL)

tylko, gdzie się szuka takich zdesperowanych k0biet??

#przegryw #zalesie #helpdesk #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
@202492 pogadaj w robocie. Może jakaś wolna będzie aby Cię wybawić .Powiedz że Cię starzy męczą. Jakaś na jedna noc znajdziesz. Babki lubia tańczyć a i okazja aby się upodlic i #!$%@? jak świnia będzie 😉. Mój kolega tak jedna zaprosił i bylo całkiem spoko. I ona zadowolona była i on😀
  • Odpowiedz
@202492: zapewne będzie kilkanaścioro (młodych) gości bez osób towarzyszących, jak przyjdziesz sam i będziesz się dobrze bawił i tańczył to wyjebongo
  • Odpowiedz
@202492: nie szukaj na siłę, chyba że masz jakąś kumpelę dla której to by nie byl problem
przed nikim nie musisz się tłumaczyć, idziesz sam, posiedzisz do 23 i nara
  • Odpowiedz
już wole nie iść, i wyjść na frajera ¯\(ツ)/¯


@202492: ale wiesz że ciocia Krysia ma dorosłą córkę, Jolę? może byście się poznali, to miła i pracowita dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz