Wpis z mikrobloga

Moja #pralka #whirlpool coś ostatnio ma problemy z wirowaniem. Spuści wodę i jak jest 10min do końca to sobie kręci powoli. Czasami trochę się rozpędzi, zwalnia i dalej powoli aż w końcu skończy z mokrym. Jak ustawię potem samo wirowanie to często już kończy.

Nigdy więcej tej firmy. Kiedyś mi skarpetkę wciągnęła i pompa nie wypompowała wody. Musiał przyjechać serwis. Widać, że to prawda z tymi skarpetami.

#agd #serwis
  • 2
Czasami trochę się rozpędzi, zwalnia i dalej powoli aż w końcu skończy z mokrym.


@Fanaticz: opis wskazuje na uszkodzone amortyzatory bębna, ale gwarancji na diagnozę nie dam.

Jakbys miał to g. Na gwarancji i coś poważniejszego się zepsuło jak np. pompa to by przyjechał serwis i rozłożył ręce brak części
@wypokowy_expert: może coś w tym być bo zaczęła lekko walić czasami przy rozpędzaniu. Wcześniej tego nie robiła. Ciekawe jest to, że akurat to się stało po odsuwaniu jej. wypoziomowałem od nowa nawet lepiej niż było ale i tak nie pomogło.

Ile może to kosztować z usługą?

Gwarancja skończyła się z rok temu.
Ostatnio jakieś ubezpieczenie mieszkania wziąłem z assistance m.in. naprawa sprzętu. Ciekawe czy to podlega pod to.