Wpis z mikrobloga

sprzedajcie dużo wcześniej


@Corona_Beerus: szkoda strzępić ryja. Teraz będzie narracja, że to nooby sprzedają, słabe ręce..

Niby to takie proste, bądź chciwy jak inni się boją i bój się gdy inni są chciwi a tak trudno zastosować.
Wskaźnik chciwości pod 90 na btc, narracja "tym razem będzie inaczej" weszła jak nigdy wcześniej, nie mówie, że bezpodstawnie bo etf zmieniły rynek, mityczne cykle już się posypały ale trzeba się tylko cieszyć, że
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: Za każdym razem tak jest bo mysla, ze bedzie bez końca góra

nie ma co się sugerować randomami,
Jak później zawołasz takiego co wyśmiewał sprzedających to już nic nie odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Proszę o zawołanie mnie, jak będzie moment w którym będziesz sprzedawał. Ja raczej sobie przyhodluje, bo nie pali mi się i raczej spokojnie mogę trzymać kolejną bessę i dłużej, ale chciałbym znać Twój moment przed faktem i przed potencjalnymi spadkami, żeby potem przyznać rację.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz nie mam jednego momentu. Ostatnio bylo tak ze jak wchodzilem na wykop i czytalem co ludzie pisali i mnie az przerażała skala bzdur xdd wiec stwierdzalem ze czas troche spylic. Przykładowo: tatuaze z krypto, chwalenie sie zakupami na gorce za 20k pln, texty ze Dogecoin jest lepszy od BTC, kazde odswiezenie strony sto nowych wpisow z nowym shitem itp. Bylo tego sporo lol. Wiec każda eskakacja bzdur to lekka sprzedaz portfela.
  • Odpowiedz