Wpis z mikrobloga

[OSTROŚĆ W LD, ORAZ TIPY DLA POCZĄTKUJĄCEGO]
Heja Mirasy, trochę mnie nie było na tagu, swego czasu prowadziłem wyzwanie 100 dni do wilda. Zaniechałem niestety publikowania podsumowań na dniu (+/-) 15. Wyzwanie kontynuowałem...

Aktualnie doszedłem do momentu gdy po zmianie techniki (co licznie robiłem), w końcu osiągnąłem pierwszego w życiu wilda. Tak się złożyło że nowa technika dobrze na mnie działa i udało mi się jeszcze 3 dni pod rząd doświadczyć wilda.

Podczas pierwszych dwóch prób o dziwo, priorytetem było dla mnie: przetestowanie możliwości wyjścia ze snu (odczuwałem pewien strach, i chciałem nauczyć się jakiegoś sposobu na wyjście ze snu/ obudzenie się) - powiodło się.
Wczoraj z kolei, celem była eksploracja świata :

Po wejściu do snu, uzyskałem świadomość w miejscu w którym wykonywałem wilda - czyli łóżko, w moim domu/pokoju. Pierwsze co wykonałem to TR (Test rzeczywistości - z zatkaniem nosa), powiódł się, więc otworzyłem oczy i wstałem z łóżka, pierwsze co zauważyłem to, to że chodzę dużo wolniej niż w rzeczywistości, druga kwestia to bardzo słaba jakość "grafiki". Przeszedłem się po pokoju - po około 15 sekundach prędkość chodzenia stała się normalna, natomiast miałem problem z odczuwaniem zmysłami, np. chodząc nie czułem struktury podłogi itp..

Po minucie zdecydowałem się wyjść z domu i spróbować latać, ta sama śpiewa co z chodzeniem (najpierw bardzo wolno, następnie szybko) - tak szybko że wylądowałem u kogoś w domu. Grafika nadal była tragiczna więc zdecydowałem się skupić się na jednym przedmiocie żeby ustabilizować sen - i w tedy mnie wyrzuciło XD

Moje pytanie: macie jakieś pomysły co robić aby poprawić grafikę w ld? Macie jakieś protipy odnośnie przebywania w ld?
#ld #luciddream #sen #zdrowie #swiadomysen #wild
  • 2
@Dejdwid96: Jak się uczyłem ld to najlepiej sen stabilizowało mi obracanie się wokół własnej osi, ale nie jest to uniwersalna porada.
Latanie to kwestia treningu, mi nawet dziś czasami nie wychodzi tak jak magia, spawnowanie czy budowanie (kreatywne czynności). Nie sądzę, że istnieje pewny sposób by wszystko zawsze się udawało.
Skoro zaczynasz to najpierw podstawy - skup się na jak najdłuższym utrzymaniu ld. Im większe wyzwania będziesz sobie stawiał tym większa