Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziwna sytuacja się ostatnio wydarzyła. Moja ciotka, która pobiera emeryturę od 4 lat i nigdy nie miała żadnych problemów, nagle nie dostała wczoraj świadczenia na konto. Pieniądze zawsze przychodziły na czas i to w oststnim dniu miesiąca, więc to już było dziwne. Teraz zus został przejęty przez obecny obóz władzy i coś tam majstroali już z terminami...

Niby infolinia czynna do 18, a jak dzwoniłem wczoraj, to już o 16 informowali, że jest wyłączona, bo waloryzacja... To jest niestety jakaś kpina, a należy dodać, że moja ciotka jest pacjentem onkologicznym i wczoraj była w klinice na zabiegu. W przyszłym tygodniu również musi jechać na kilka dni, a życie dzisiaj tanie nie jest. Nic się nie zmieniło, nigdzie nie dorabia, numeru konta nie zmieniała, żadnych pism nikt nie wysyłał, a tutaj taka akcja.

Szkoda, że państwo z dykty okrada chorujących na raka emerytów.

Ktoś spotkał się z czymś podobnym w swojej rodzinie?

#zus #emerytura #emeryci #pomagajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no tak infolinia jest do 18, ale i na stronie zusu i w automatycznej sekretarce była informacja, że z uwagi na trwającą waloryzację świadczeń po godzinie 15 nie będzie można uzyskać szczegółowych informacji w swoich sprawach ()
  • Odpowiedz