Wpis z mikrobloga

Według producenta tego piwa jego podstawy składnik pochodzi z EU..
Coś mi mówi, że mieli na myśli wodę xD
Ostatnio potaniało z 4 na 3 ziko, a wcześniej nie pamiętam takiego opisu..
Czyżby ktoś zrobił interes życia i kupił mnóstwo wagonów gotowego, fermentującego zacieru z Ukrainy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#afera #piwo #piwowarstwo #rolnictwo #dino #ukraina
Pethaf - Według producenta tego piwa jego podstawy składnik pochodzi z EU..
Coś mi mó...

źródło: temp_file4029992459187692305

Pobierz
  • 38
via Android
  • 0
@PokemonowyRambo cena nie musi odnosić się do pochodzenia surowców. Wcale a wcale. Ale czemu Pils Klasyczne Polskie nie jest z polskich składników? Dlaczego producent ukrywa fakt, że truje mnie Roundapem którego na ukrainie nie żałują i leją ile wlezie w uprawy?
@theOstry nikt w browarach nie używa czystego ziarna, po co? Co to jest suchy słód? Każdy słód jest suchy bo to jest mielone wysłodowane ziarno. Piwowarzy warzą tylko ze słodu i wystarczy godzina zacierania.
via Android
  • 0
@lycaon_pictus upadłeś na głowę? Alkohol to produkt naturalny. Jest trucizną w zależności od ilości. Natomiast środki ochrony roślin to gwarancja nowotworów szybciej niż byś się spodziewał..
via Android
  • 0
@lycaon_pictus przypomnij mi proszę, który z twoich organów pomaga ci się pozbyć roundupa z organizmu? Na ukraińskim czarnoziemie wszystko pięknie rośnie, razem z chwastami.. a że głównie eksportują do Afryki, więc pryskają ile wlezie bo tam ludzie i tak zdarzą umrzeć na coś innego niż ich dotkną konsekwencje diety z trucizną. Powiedz mi przyjacielu, czy masz problem z piciem alkoholu?
@Pethaf: wystarczy że kupili cysternę koncentratu słodowego od Cargilla (tak jak robi to większość koncerniaków) i myk. Koncentrat wyprodukowano w Polsce, ale jego składniki mogą już pochodzić z dowolnego miejsca na świecie.
@Rasteris: Nie do końca tak jest, choć koncentrat słodowy to w większości cukier.
via Android
  • 0
@lycaon_pictus jakie trollowanie? Wszystko z tobą w porządku? Polska jest w Unii, w Unii musisz spełniać wysokie standardy w trosce o zdrowie i życie. Poza nie musisz. Dlatego zachód skupuje od nas naszą wysokiej jakości żywność, a my jesteśmy truci syfem którego Ukraińcy nie mają jak bez dostępu do portów popchnąć dalej do krajów trzeciego świata. Czego nie rozumiesz gościu?