Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Z racji dostępności tylko podłączenia UPC (obecnie play) zdecydowałem się na internet od nich. Słyszałem, że nie ma możliwości ustawienia trybu bridge na ich routerze jednak przy logowaniu się do panelu admina można wybrać typ połączenia router albo most. Ktoś z was sprawdzał czy to faktycznie działa? Dodam, że logowałem się jeszcze przed końcem aktualizacji po 1 instalacji. Technik powiedział, że to będzie trwać z 30 min. #play #internet #upc
Nimd4 - Cześć wszystkim. Z racji dostępności tylko podłączenia UPC (obecnie play) zde...

źródło: router play most

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@runnerrunner: Internet na przeczekanie, czekam na nowego technika z Netii bo poprzedni chciał robił przewiert nad środkiem drzwi do mieszkania XD. Chciałem, żeby poprowadził przewód wzdłuż instalacji UPC (osobne maskownice/peszle) to się powołał na politykę firmy, że nie może tak zrobić. Tutaj dałem info bardziej dla ludu, żeby było info, że jednak play coś kombinuje z trybem bridge, i może w końcu z natywnym wsparciem IPv4 a nie tylko routowaniem go
  • Odpowiedz