Wpis z mikrobloga

  • 0
@Talaxin oj, ma
@DROP_TABLE_Usernames aktualnie robią biznes poprzez małe cyce i czarnych
W Remake jakoś czarnych nie kojarzę, tu trochę się ich pojawia, ale epizodycznie.
@Narqs Jessie :)
@yeradd gram normalnie ale na wydajność a nie grafika, może z 1-2 razy mały zgrzyt był.
12 godzin za mną, 3,5 chatpera.

Gra jest w #!$%@? wielka.
Oryginał przechodziłem 4 razy. Ale to taki ogryzek przy tym co jest teraz.
  • Odpowiedz
aktualnie robią biznes poprzez małe cyce i czarnych

W Remake jakoś czarnych nie kojarzę, tu trochę się ich pojawia, ale epizodycznie.


@vartan: Ja specjalnie kupuje gry jak są czarnoskórzy i na mnie robią biznes a FF Rebirth kupuję, bo jest Barret.
  • Odpowiedz
  • 0
@yeradd Barret nie jest czarny. Jest za cool na czarnego.

Tak na serio, to Barret jest super przykładem, jak można było zrobić zajebistego czarnego bohatera nie na siłę. Nigdzie nikt nie drze ryja w FF, że jest silną kobietą albo uciskaną rasą i to jest super.

A tobie polecam mała syrenke albo Pinokio do oglądania. Najlepiej kup po 10 kopii. Nie wspierasz tak czarnych, tylko portfele wydawców. W głowie masz tylko urojenie,
  • Odpowiedz
@vartan: Ale to przecież ty zacząłeś drzeć ryja o wielkości cyców i obecności osób czarnoskórych w grze.

Skoro już wcisnąłeś ten temat to napiszę szybko co o tym sądzę. Problemem ostatnich Netflixowych/Disneyowych filmów i seriali nie jest fakt, że są w nich aktorzy czarnoskórzy, geje czy silne kobiety, tylko absolutnie skopane scenariusze i w ogóle reżyseria i pomysł. Jeśli miałbym pójść twoim tokiem myślenia, to błędem tam jest to, że planuje
  • Odpowiedz
  • 0
@yeradd o cyckach zaczął OP.
Problemem są czarni, bo są wciskani na siłę #!$%@? aktorzy, bo musi być właśnie czarny. Kumasz? Nie wybierają DOBREGO aktora, ale kolorowego lub odpowiednio LGBT.
We wszystkie seriale wciskając kobiety. Więc to jest problemem. Wszędzie krzyk " jestem silna kobieta" albo co chwila powtarzanie, jak to super, bo pierwszy czarny coś osiągnął. Scenariusz takie lotra serialowego jest właśnie pisany POD SILNĄ KOBIETĘ, dlatego jest #!$%@?, bo pisany
  • Odpowiedz
@vartan: Ale to nie jest wina aktorów, że ich wybierają. Niezależnie od tego *dlaczego* wybierają jakiegoś aktora, ta decyzja przypada reżyserii filmu, na który bezpośredni wpływ ma korporacja typu Netflix/Disney. Wytłumaczyłem ci na czym polega ten problem, ale oczywiście raczej nic nie zrozumiałeś i brniesz dalej w swoje teorie, które wyrobiłeś sobie w głowie i które gdzieś tam usłyszałeś, bo powtarzasz dokładnie słowo w słowo wyrobione już w internecie rzeczy przez
  • Odpowiedz