Wpis z mikrobloga

Kogo byscie polecili do ogarniecia sprawnie i profesjonalnie do #seo dla duzej firmy handlujacem plytami meblowymi i akcesoriami wykonczeniowymi meble. Budżet raczej nie stanowi problemu chodzi o sprawne dzialanie z raportowaniem podejmowanych dzialań i postępów
  • 9
  • Odpowiedz
Ja mogę siebie: https://michal.wiercimok.pl/o-mnie/

Ale, tego typu zapytanie to ma daleko do briefa, celów itp. Jest raczej lepem dla wszystkich, ktorzy teraz widza ten "budżet nie stanowi problemu" :) Jeśi chcesz mogę zerknąć i zoś zaproponować michal@wiercimok.pl (16 lat prowadzę agencję SEO i ponad 20 się nim zajmuje).
  • Odpowiedz
@mirabelki: To nie zależy od agencji często po prostu, a od średniego poziomu jej specjalistów i/lub konkretnego specjalisty, do jakiego trafisz pod opiekę w danej agencji lub np. niedoszacowanego budżetu na wycenie albo braku solidnego zrozumienia i współpracy.

A nie myśleliście (skoro macie naprawdę sensowny budżet i jak zakładam - duży projekt) o wzięciu na inhouse kogoś? W perspektywie czasu i potencjalnym spięciu budżetowym przy dużym projekcie i budżecie na dłuższą metę wychodzi to korzystniej (jeśli traficie dobrego speca).

Jeśli jednak nadal szukacie freelancerów, to myślę, że dobrze na temacie zna się np. Łukasz Rogala, Marcin Zygmunt, Adrian Pakulski, czy Grzegorz Strzelec (nie jestem pewien, czy obecnie na freelance/firmy biorą jeszcze projekty, trzeba by
  • Odpowiedz
@odysjestem dzięki za polecenie! @mirabelki wbijałem "meble" na topy kilka razy, więc poradzę sobie z płytami. Jeżeli szukasz free, też mam kilku mocnych z tej branży co działają z największymi brandami.
  • Odpowiedz