Wpis z mikrobloga

@BezbronnyZydek: ja mogę się podzielić jak to u mnie wygląda. 180cm, naturalnie waga max 73kg, na skromnej dawce teścia 250mg/tygodniowo moja waga to 83-86 BEZ ŻADNYCH ĆWICZEŃ. I od razu mówię, ja to rozumiem, że to nie są wszystko mięśnie - to jest oczywiste, ale mięśnie też się budują. Przerabiałem to już, eksperymentowałem. Przykładowo jak schodzę z teścia to mija parę miechów i znowu mam wagę 73kg. Znowu wchodzę na teścia,
uż, eksperymentowałem. Przykładowo jak schodzę z teścia to mija parę miechów i znowu mam wagę 73kg. Znowu wchodzę na teścia, mija parę miesięcy, może pół roku i znowu mam 83-86.

Nikt mi nie wmówi, że na teściu nie rośnie się od samego leżenia, bo sam to doskonale wiem po sobie.

I nie, te 10kg to nie idzie mi #!$%@? brzuch, rozkłada się elegancko po ciele.

Moja babcia niech będzie oceniającą, jak ważę
@Dkaab: jakie rozwalenie gospodarki hormonalnej? Wiem jakiego teścia mam na bombie, jakiego bez, reszta parametrów jest w normie. Badania gdzie grupa osób na teściu, ćwicząc przybrała więcej masy beztłuszczowej niż osoby ćwiczące bez teścia też oczywiście interpretujesz że to sama woda była? Tak się składa że mam pakiet luxmed i pełne badania krwi se mogę co tydzień robić jak zechcę.
jakie rozwalenie gospodarki hormonalnej?


@4mmc-enjoyer: dostarczajac testosteron z zewnatrz nie jest on produkowany naturalnie w takiej ilości w jakiej był przed iniekcją

Badania gdzie grupa osób na teściu, ćwicząc przybrała więcej masy beztłuszczowej niż osoby ćwiczące bez teścia też oczywiście interpretujesz że to sama woda była


Nie no ja wiem ja to działa kolega po 4 msc przybrał wiecej miesa niz jak w pół życiu naturalnie
@Dkaab: dobrze przeprowadzony odblok nie robi żadnego burdelu w hormonach. Może być trochę gorzej, oczywiście, ale wszystko zależy od przypadku.
Przykładowo są osoby co na 150mg/week teścia muszą zbijać estro, a są osoby co walą 500mg/week i estro jest w normie. To tylko taki przykład, że każda osoba ma zupełnie inaczej.