Wpis z mikrobloga

Mam w firmie problem, zostało mi z ok 25 komputerów na #windows 8.1, nie podwyższyłem ich do 10.
Aktualnie niestety Eset wprowadził zmiany w swoich programach i nie mogę zaktualizować oprogramowania do najnowszych wersji, ponieważ występuje błąd o przestarzałym systemie.
Wszystkie aktualizacje wgrane, a nadal nie działa.
W jednym komputerze też z 8.1 miałem taki problem przez 3 dni i z nie wiadomo jakich przyczyn, nagle w 4 dzień z rana udało mi się zainstalować Eset.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
#eset #antyvirus #komputery #informatyka #systemyoperacyjne
  • 8
@NightWing: czy w przypadku aktualizacji z 8.1 do 10 nie było możliwosci cofnać zmiane przez jakiś czas? Jeśli tak to może ESET sie zabezpieczył, że jeśli jest taka możliwość to nie puści update? pewnie coś w rejetrze do podmiany bedzie
  • 0
@Cebulaa1: Nie mogę aktualizować 8.1 do 10 dlatego, iż klucz mi wywala. Niestety M$ zlikwidował telefoniczne wsparcie podczas wpisywania kluczy, a ten z 8.1 nie przechodzi.
Ok października zakończyli ten sposób.
Tylko jaki to rejestr ^^
@NightWing: zakończyło się wsparcie do 8.1 i zaczynają się powoli pojawiać problemy z programami. Ostatnio google chrome na 1 kompie w pracy nie pozwalał już pobierać plików przez aktualizacje od googla - system windows 8.1. Potrzebna była aktualizacja do 10. Ciężko powiedzieć w czym problem jak nie wiemy jaki błąd się pojawiał przy próbie instalacji
@NightWing: niestety nie powiem Ci, bo nie wiem. Informatyk z zewnątrz to robił, ale on chyba po prostu postawił system na nowym kompie, bo stary nie spełniał wymagań systemowych. Tak czy inaczej problemem był brak wsparć do 8.