Wpis z mikrobloga

Od zawsze mówiłem, że kobiety nie są nośnikiem kultury, nigdy nie były. Są tylko nośnikiem zachowań i nie powinny mieć prawa głosu, z resztą jak chłopstwo też. Btw. Ten podgatunek zwany rapem wymyślili po to by zrobić sieczkę w głowie gówniarzom. Jak widzę to co się dzieje i o czym oni tam dukają to jestem tego pewny. Promocją multi kulti, fajni kolorowi uśmiechnięci. Tfuuuu Ludzie którzy odnoszą sukces zwykle słuchają elektronicznej #p0lka #blackpill #przegryw
asap_ - Od zawsze mówiłem, że kobiety nie są nośnikiem kultury, nigdy nie były. Są ty...

źródło: IMG_4567

Pobierz
  • 20
@asap_: Ja to podejrzewałem całe życie, lecz gdy zauważyłem zachowanie Ukrainek, to już nie mam wątpliwości. Państwo to młodzi mężczyźni, gdy ich zabraknie zostaną duże dzieci, zwane kobietami. Jak młodzi mężczyźni na Ukrainie, nie obronią się, ani nie zbudują państwa z przyszłością to tego narodu już nie będzie.
  • 1
@Little_Makak: Tak jest i wiesz co jest największym problemem? Ci, którym naprawdę zależy na kraju i nie są w wojsku zapisują się w czasie pierwszego poboru. To są goście którzy kochają swój kraj a, że najczęściej nie są ani przeszkoleni ani nie mieli zbyt dużo do czynienia z wojskiem padają jak kaczki. Ta zasada działa od dawien dawna. Jak przychodziły dzikusy to mordowali gości a kobity w jasyr. Świadomość plemienna/narodowa znikała
@asap_: Znam historie, patrzyłem na to przez palce, wszak to były dzikie czasy, każdy każdego mordował itp. To tak jakbym oczekiwał od ludzi z tamtych lat, umiejętności obsługi komputera itp. Ale dziś, znów kobiety jedyne o czym myślą, to o swoich rządzach i w drugiej kolejności o swoim komforcie. Policjantki i strażniczki więzienne j3bią się z więźniami i recydywistami, a kobiety tatuujące sobie Polskę Walczącą wychodzą za Arabów. Mam na to