Wpis z mikrobloga

Snilo mi sie ze raidem na 50ty level byl jakis "Uldus" (nie Uldum) i ze byl to outdoorowy raid ktory pojawil sie na miejscu Azshary (polwysep zajal Twilight's Hammer, i stara Azshara nie byla juz dostepna, a do nowej sie wchodzilo tunelem z Hyjal)

Sama nazwa miala byc podpucha, zeby ludzie mysleli ze to Uldum i jechali na poludnie Tanaris, bo tam wlasnie sie zaczynal nowy lancuch questow ktory prowadzil do Hyjalu i w ostatecznosci do Uldus.

W raidzie z trash mobow lecialy itemki do craftingu mocnego EQ, i niektore z tych mobow byly zwyklymi pojedynczymi elitkami i dalo sie do nich dojsc stealthem miedzy mocniejszymi potworami i farmic je solo. Ja to odkrylem i zaczalem je farmic z samego rana jak tylko dobilem 50, i wrzucac od razu na AH, przez co sie sporo dorobilem, do czasu az ktos zalozyl grupe do farmienia trashow bez zabijania zadnych bossow (a wiec bez tworzenia ID, przez co dalo sie to robic bez konca) i ceny mocno spadly.

Potem Blizzard oglosil ze jak dojdziemy do 60 to bedzie pokolei wchodzil content z classica, a potem wejdzie TBC ale tez ze zmianami, i pierwszym raidem bedzie Karazhan Crypts ktory bedzie mozna robic zanim zrobimy attunment do Karazhan.

Potem sie obudzilem, a jak znowu zasnalem to wchodzil juz WotLK, i okazalo sie ze wintergrasp jest dostepny od razu na 70 levelu, i poszla tam garstka osob juz na piewrszym evencie, ale sie okazalo ze jest bug i strasznie duzo pasywnego expa tam leci, a do tego exp ten lecial na grupe a nie na osobe i byl dzielony miedzy wszystkich czlonkow, wiec jak sie nie mialo grupy to sie dostawalo tyle samo co cala grupa dzielila miedzy siebie - i przez to inni na pierwszym evencie wbili po 73-74, a ja w pore zauwazylem co sie dzieje i nie dolaczylem do grupy i wbilem od razu 80 i dostalem Realm First! Level 80. Po chwili napisal do mnie GM w jaki sposob tak szybko wbilem 80, to ja go poinformowalem o tym bugu, i dostalem odpowiedz ze sprawdza - i po chwili pojawil sie komunikat ze wylaczaja serwery zeby zrobic rollback i naprawic tego buga. I zrollbackowali wszystkich spowrotem do 70, ale sie okazalo ze cold weather flying jest account-wide, a rzeczy account-wide nie zrollbackowali i moglem se latac po Northrendzie.

#sny #wowclassic #worldofwarcraft
  • 3