Wpis z mikrobloga

no elo, z dziewczynami mi średnio wychodzi i w ogóle mam w sobie duzo pierwiastku kobiecego, da się tu poznać ciekawych facetów? Badałem się 2 lata temu (po ostatnim seksie) i jestem czysty, nie palę, lubię sport i jestem 100% pasyw, chociaż straight acting. Jestem gotów wszystko #!$%@?ąć, jeżeli coś tam zaiskrzy. Pozdro

#lgbt #teczowepaski #geje
takwyszlo - no elo, z dziewczynami mi średnio wychodzi i w ogóle mam w sobie duzo pie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@takwyszlo: taki odbiór może nie być kwestią platformy, ale co pod tym się kryje. Wszystko sprowadza się do seksu, a tym bardziej łatwego. W prosty sposób mogą uzyskać czego chcą, to w prosty (często ordynarny) sposób "proszą" to czego chcą. A do tego w tym środowisku szybko jest przełamać całą otoczkę ze staraniam się o względy.
Z kobietami jest o tyle inaczej, że w większości wypadków, jak się starasz o względy
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyAgnostyk @27PHO1e2NIX2021 może mi z kobietami nie wychodziło, bo nie chciało mi się ich topować cały czas, no i to raczej wolałbym, żeby o moje względy sie zabiegano (teraz nazwiesz księżniczką, czy coś, ale jak mam dawać dupy, to nie byle komu) nie nadaję się na męską głowę rodziny i w sumie straciłem nimi zainteresowanie. Długo byłem sam, ale juz odkrylem, ze na 1 like od kobiety mam 50 od facetów, wiec
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyAgnostyk za atencje, wsparcie i wspólne starzenie się, co w tym dziwnego? Nie uważam seksu za podstawę, a jakiś dodatek i urozmaicenie, więc jak już to będę dawał dupy jako gratis za tworzenie szczęśliwej relacji.

Właśnie dlatego ciężko znaleźć kogoś normalnego, bo wszyscy macie te myślenie z 'branży'
  • Odpowiedz