Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#kolchoz #pracbaza #januszex

Jezu, już nie wytrzymuję, serio. Obawiam się dnia, w którym po prostu z nerwów komuś #!$%@?ę w pracy w pysk.
Porwałem się na pracę na produkcji, tzn. nie pracuję przy taśmie, ale poszedłem na inżynierkę związaną z produkcją. I jezu, pluję sobie w brodę, #!$%@?ć idzie w tym środowisku.
Ogólnie klimat tej pracy - brud, kurz, smród, oleje, smary, podłogi #!$%@?, kable wszędzie, urządzenia porozstawiane bez ładu i składu, na ścieżkach, itp.
Od hałasu dostaję #!$%@?, zatyczki nie pomogą, bo infradźwięki niosą się po kościach (fun fact - w naszym kołchodzie wycowano z użytku kartony o specyficznaych rozmiarach, bo tańczyły breakdance od wibracji).

Z większością ludzi tutaj nie da się porozmawiać bez wtrącania tematyki o alkoholu, oo wekendzie, to seteczka a może dwie, hje hje. #!$%@?, człowieku, nie chcę tego słuchać. Operatorzy, którzy zawracają dupę, nie potrafią sobie poradzić z najmniejszymi problemami. Natłok ilości pracy mnie #!$%@? od środka.
Kierownik z rana deleguje mi zadania, które zajmują mi 90% czasu 8 godzinnego dnia pracy, a zpomina o tym, że jeszcze w trakcie się coś wysypuje i ludzie dzwonią z problemami, bo maszyna to, maszyna tamto.

Jeszcze ten kult telefonu, #!$%@? mać. Mamy służbowe telefony, ale nie smartfony tylko takie stacjonarki bezprzewodowe. Operatorzy dzwonią jak najęci czasem, 20 telefonów na godzinę, a weź #!$%@? nie odbierz, to zaraz poleci sygnalista do kierownika "anonek nie odbjeeera!"

Najgorzej, że boję się rzucić wypowiedzenie, ze względu na staż różowej mieszkamy w jej rodzinnym mieście i z pracą straszna lipa. Coś więcej niż magazynier to cud.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie jest aż tak źle, ja pracuję na budowie jako inżynier, praca za 6k bez płatnych nadgodzin, często praca po 13/14h przez 5 dni w tygodniu. Też praca przy wysokich poziomach hałasu, cały czas picie, do tej pory nie dostałem telefonu i komputera, wszystko muszę robić na prywatnym sprzęcie, ale mimo tego i tak w tym tygodniu składam wypowiedzenie, jak to jest firmą rodzinną to nie ma się co
  • Odpowiedz