Wpis z mikrobloga

@haxxx: dla mnie picie 4 różnych piw po sobie (szczególnie tak różnorodnych) to słaby pomysł. Każde następne przynajmniej do połowy jakoś dziwnie smakuje. Ale może tylko jak tak mam
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@marsellus1: degustowałem już ale dosłownie po łyczku.

Kokosowe zaskakująco dobre, spodziewałem się jakiegoś ulepku, ale jest całkiem świeże z niesamowitym zapachem

Strażackie bardzo podobne do toporka, znacznie lżejsze od niego. Może być hit na lato bo jest dość orzeźwiający
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: niby dlaczego? Jak komuś tak smakuje to czemu miałby nie wypić i sześciu sztuk. To tak jakbyś otworzył czekoladę i zjadł tylko jedną kostkę bo jak zjesz całą to na żołądku zrobi Ci się cieżko i będziesz gruby;)
  • Odpowiedz
@haxxx: @kuuuba777: a niech sobie pije i dziesięć, ale tak po prawdzie to już tak po 2-3 piwach zmysły przyzwyczajają się do danego trunku a dodając do tego efekt upojenia alkoholem, który przy tej ilości jest nieunikniony dochodzimy do sytuacji w której o jakimkolwiek odczuwaniu niuansów nie ma mowy. Dobrego piwa zwyczajnie szkoda żeby się #!$%@?ć - są tańsze i skuteczniejsze sposoby ;)
  • Odpowiedz