Wpis z mikrobloga

@Dantte: jak pracujesz zdalnie to gdzieś gdzie nie śmierdzi, jak nie pracujesz zdalnie albo się uczysz to gdzieś przy komunikacji miejskiej bo korki tu są fatalne
  • Odpowiedz
  • 0
@Dantte każda dzielnica ma swoje plusy i minusy, ja mieszkam na południu, gdzie czasami śmierdzi.Ale za to mam blisko do lasu, obwodnicy, nie ma nocnych krzyków pijanych Skandynawów i obsikanych murów, nie ma mieszkań pod wynajem krótkoterminowy, nie latają mi samoloty nad głową. Najpierw znajdź miejsce i wtedy zapytaj, myślę, że kilka osób Ci konkretnie wtedy odpowie.
  • Odpowiedz
@Dantte: nie ma, w jednym miejscu mieszkalem, w drugim mieszkam teraz - jak w trojmiescie zablokuje jedna droge, bo tylko jedna jest, to sie zaczyna zabawa

zeby to zminimalizowac to musialbys mieszkac gdzies blisko pracy, ew. wzdluz linii SKM ale to nie gwarant. im dalej od gornego tarasu tym raczej lepiej, ale nie ma gwarancji
  • Odpowiedz
  • 0
@crewlove: pracuje zdalnie, a autem jezdze dla rozrywki, i po godzinach szczytu raczej,
Wiec gdzie polecasz zamieszkac? A co z wyspą sobieszewską? Albo tam blizej jej
  • Odpowiedz
@Dantte: w takiej sytuacji to nie wiem co ci doradzic, nie wiem jakie masz preferencje i tego typu rzeczy. Wyspa Sobieszewska to na pewno dosc daleko od cywilizacji, jakies rzeczy typu wyjscia na miasto jezeli przewidujesz moga byc logistycznie utrudnione. Ja to jak mieszkalem w Trojmiescie to moze z raz znalazlem sie w tych regionach.

Ja to osobiscie szukalbym sobie miejsca w Sopocie jak juz (dalej od strefy turystycznej), estetyki Gdanska
  • Odpowiedz
+1 dla tego co napisał Cypherspeed.

Oliwa, Przymorze, Zaspa, Wrzeszcz
- bardzo dobra komunikacja miejska - dostęp do linii autobusowych, SKM i PKM
- łatwa komunikacja z portem lotniczym
- wszędzie dostępny internet światłowodowy
- dostęp do świetnych ścieżek rowerowych którymi można pojechać właściwie wszędzie
- Oliwa i Przymorze oferują bardzo dużo terenów zielonych, rekreacyjnych
- Zaspa i Wrzeszcz oferują najlepszy dostęp do sklepów odzieżowych, galerii handlowych
- Oliwa i Przymorze to
  • Odpowiedz