Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rosyjskie straty z 28 lutego 2024

Ludzie -1060
Transportery opancerzone - 14
Czołgi -14
Artyleria - 20

Źródło: minusrus.com

Prawdopodobne straty są wyższe.
Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi, Ukraina wygra wojnę.

#rosja #wojna #ukraina



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Ukraina wygra wojnę


@mirko_anonim: Samodzielnie? Nie. Co najwyżej obroni niezależność na części terytorium - jak Finowie po Wojnie Zimowej

Prawdopodobne straty są wyższe.


Prawdopodobnie też są niższe - trudno mieć pewność opierając się tylko na danych udostępnianych przez UA
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ten minusrus jest zabawny jak się popatrzy, dawno w wielu kategoriach 100% strat przekroczone xD
Ja rozumiem, że część rzeczy może być naprawiona, albo przywrócona ze stanu magazynowego i moze nie ujęta w pierwotnych danych itd., ale ludzie, skoro na stronie jest 3,3k czołgów jako stan wyjściowy, a zniszczono 6,5k to o co tu chodzi?
FrasierCrane - @mirko_anonim: ten minusrus jest zabawny jak się popatrzy, dawno w wie...

źródło: 100 procent

Pobierz
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Różne źródła mówią o różnych zasobach. Ja o czołgach słyszałem, że mają 10k+ i była ta liczba porównywana do liczby czołgów nato. I rosja cały czas miała więcej niż nato. A realnie pewnie mają jeszcze więcej. Podobno całe polany są jakiś starych sowieckich czołgów wrośniętych w ziemie które teraz odgrzebują. Podobno nawet zabierali czołgi z jakiś miasteczek, gdzie taki czołg był ozdobą i robił za pomnik.
Być może ta liczba
  • Odpowiedz