Wpis z mikrobloga

Mirki,
Jaki wózek polecacie - najlepiej 3w1, długie spacery, las. Byliśmy ogładać - polecane Wenicci (?) mega fajnie wyglądał, ale ma słabe opinie w necie.
Teraz zastanawiamy się nad ABC lub Moovo (czy jak się to pisze)
Warunki brzegowe:
3w1
duże koła żelowe
siatka w gondoli żeby kaszojad oglądał świat i miał przewiew
budżet 5-6k .

Jeżeli możecie polecić grupy do poczytania w stylu 8 gwiazdek to chętnie

#tatacontent #dzieci
  • 24
a cybex nie jest lepszy?

Odpowiedz


@stormi: cybex oglądaliśmy, ale w gondoli nie miał siateczki i dziwnie się prowadził. Sensowny model zaczynał się od 9 k, oglądaliśmy w podobnym budżecie talos gold i tak średnio wypadał...
@bylembordo: bo wózek terenowy jest terenowy tylko z nazwy.
Mniej męczy dobre nosidło niż wózek w terenie.
Ważne żeby miał duże koła np jak husky baby design i składał się w jeden element.

Wózek to też ograniczenia.
Nie wyjdziesz nim wszędzie, czasem trzeba go przenosić.

Osobiście wolałbym bazę na którą można założyć dwa foteliki niż wózek 3w1.

Pamiętaj, że fotelik dobiera się do samochodu.
@bylembordo ja mam Vennici i jest super. Gondola rewelacyjna, bardzo duża, składa się na płasko (co dla mnie było mega ważne do transportu), dużo wentylacji w budzie, okienko w gondoli się mega sprawdziło jak już dzieciątko leżało na brzuchu i podziwiało świat. Spacerówka też gitara, łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca.
@bylembordo tinum upline kolor slate grey. No tak, mój wózek jest trochę porysany, bo go składam i wrzucam do bagażnika, nie cackam się tam zbytnio z nim. Ale bez przesady, nadal wyglada swietnie. Moim zdaniem jest dość solidny i jeszcze mnie nie zawiódł.
Ja natomiast polecam jednak dopasowanie fotelika pod samochód z taką bazą żeby obsłużyła skorupę+ kolejnym fotelik.


@modzelem: hm...do samochodu biore skorupe i baze pod skorupe. Do tego kupuje wozek gondola/spacerowka z adapterami do ktorych moge wpiac skorupe.
@bylembordo dokładnie tak, jak Ci mówi kolega powyżej. Nie kupuj 3w1, kup fotelik osobno, bo musi być dopasowany odpowiednio do samochodu (nie każdy fotelik pasuje do każdego auta), a adaptery kupisz sobie za grosze i ogromna większość fotelików na rynku będzie Ci na nie pasowala do wózka. Polecam rewelacyjne konto na instagramie fotelik.info, dużo wiedzy odnośnie bezpieczeństwa i fotelików właśnie.
dokładnie tak, jak Ci mówi kolega powyżej. Nie kupuj 3w1, kup fotelik osobno


@alyaoo: @modzelem aaa...to teraz rozumiem o co Wam chodzi. Zle sie chyba wyrazilem, ale dla mnie wozek 3w1 to taki co jest gondola spacerowka i ma wyjscie pod wczepienie skorupy. Skorupe kupuje osobno - wybralem juz nawet polecany avionaut pixel