Wpis z mikrobloga

Mirki,
Jaki wózek polecacie - najlepiej 3w1, długie spacery, las. Byliśmy ogładać - polecane Wenicci (?) mega fajnie wyglądał, ale ma słabe opinie w necie.
Teraz zastanawiamy się nad ABC lub Moovo (czy jak się to pisze)
Warunki brzegowe:
3w1
duże koła żelowe
siatka w gondoli żeby kaszojad oglądał świat i miał przewiew
budżet 5-6k .

Jeżeli możecie polecić grupy do poczytania w stylu 8 gwiazdek to chętnie

#tatacontent #dzieci
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
a cybex nie jest lepszy?

Odpowiedz


@stormi: cybex oglądaliśmy, ale w gondoli nie miał siateczki i dziwnie się prowadził. Sensowny model zaczynał się od 9 k, oglądaliśmy w podobnym budżecie talos gold i tak średnio wypadał...
  • Odpowiedz
@bylembordo: bo wózek terenowy jest terenowy tylko z nazwy.
Mniej męczy dobre nosidło niż wózek w terenie.
Ważne żeby miał duże koła np jak husky baby design i składał się w jeden element.

Wózek to też ograniczenia.
Nie wyjdziesz nim wszędzie, czasem trzeba
  • Odpowiedz
@bylembordo ja mam Vennici i jest super. Gondola rewelacyjna, bardzo duża, składa się na płasko (co dla mnie było mega ważne do transportu), dużo wentylacji w budzie, okienko w gondoli się mega sprawdziło jak już dzieciątko leżało na brzuchu i podziwiało świat. Spacerówka też gitara, łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca.
  • Odpowiedz
@bylembordo tinum upline kolor slate grey. No tak, mój wózek jest trochę porysany, bo go składam i wrzucam do bagażnika, nie cackam się tam zbytnio z nim. Ale bez przesady, nadal wyglada swietnie. Moim zdaniem jest dość solidny i jeszcze mnie nie zawiódł.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja natomiast polecam jednak dopasowanie fotelika pod samochód z taką bazą żeby obsłużyła skorupę+ kolejnym fotelik.


@modzelem: hm...do samochodu biore skorupe i baze pod skorupe. Do tego kupuje wozek gondola/spacerowka z adapterami do ktorych moge wpiac skorupe.
  • Odpowiedz
@bylembordo dokładnie tak, jak Ci mówi kolega powyżej. Nie kupuj 3w1, kup fotelik osobno, bo musi być dopasowany odpowiednio do samochodu (nie każdy fotelik pasuje do każdego auta), a adaptery kupisz sobie za grosze i ogromna większość fotelików na rynku będzie Ci na nie pasowala do wózka. Polecam rewelacyjne konto na instagramie fotelik.info, dużo wiedzy odnośnie bezpieczeństwa i fotelików właśnie.
  • Odpowiedz
  • 0
dokładnie tak, jak Ci mówi kolega powyżej. Nie kupuj 3w1, kup fotelik osobno


@alyaoo: @modzelem aaa...to teraz rozumiem o co Wam chodzi. Zle sie chyba wyrazilem, ale dla mnie wozek 3w1 to taki co jest gondola spacerowka i ma wyjscie pod wczepienie skorupy. Skorupe kupuje osobno - wybralem juz nawet polecany avionaut pixel
  • Odpowiedz