Wpis z mikrobloga

@Domciu: Ci Gloviarze i temu podobni to stan umysłu. Jak to możliwe, że w tym kraju z dykty nikt się za to nie bierze?
Olewanie przepisów, co ma wpływ na opinię wszystkich rowerzystów to jedno, ale naprawdę tak trudno jest zgarniać tych dzbanów z ich rozkręconymi do granic możliwości elektrycznymi "rowerami" i ładować mandaty aż miło. Nawet nie miałbym nic przeciwko konfiskacie tych wynalazków.
Na co czekamy? Aż któryś #!$%@?
  • Odpowiedz
@Najmilszy_Maf1oso: wolne żarty, w Polsce jak jedziesz przepisowo po mieście, to cię obtrąbią - czy ktoś z tym coś robi? nie, mimo że trup ściele się gęsto

a tutaj proponujesz, by stawiać zapracowanych policjantów, by stali z suszarkami na ddrach? i jakie tam niby ograniczenie jest? pod jaki paragraf to podciągniesz? Oczywiście można się dobrać do elektryków, ale to by trzeba przeszkolić odpowiednio funkcjonariuszy. Nikt na to nie patrzy, podobnie
  • Odpowiedz
Na co czekamy? Aż któryś #!$%@? się czymś takim w dziecko i je zabije jadąc po chodniku 50 km/h?

I mówię to jako szosowiec/pedalarz co swoje za uszami ma.


@Najmilszy_Maf1oso: co zazdrościsz że może tak śmigać po polbruku a ty (specjalnie z małej litery) to bys się sam zabił o wyrzuconego peta przy prędkości jaką osiagają wózki spacerowe.
Imo ścieżki rowerowe powinny być układane wyłącznie z kostki a wjazd na
  • Odpowiedz
@ajuto00:

w Polsce jak jedziesz przepisowo po mieście, to cię obtrąbią

A wy dalej z tym chochołem xD Mam prawo jazdy krótko, bo jakieś 12 lat i nikt nigdy na mnie nie trąbił za jazdę zgodnie z przepisami.
  • Odpowiedz
@Domciu @Najmilszy_Maf1oso @majkel88 @ajuto00 @Nembutal ja klaksonu używam tylko wtedy gdy pozwalają na to przepisy: żeby poinformować o niebezpieczeństwie. I tak ostatnio poinformowałam o niebezpieczeństwie rowerzystę z pyszne, który tak się spieszył, że przejechał na czerwonym. Ale już żeby pokazać mi faka to znalazł czas, żeby się zatrzymać xD
Dorciqch - @Domciu @Najmilszy_Maf1oso @majkel88 @ajuto00 @Nembutal ja klaksonu używam...
  • Odpowiedz
A wy dalej z tym chochołem xD Mam prawo jazdy krótko, bo jakieś 12 lat i nikt nigdy na mnie nie trąbił za jazdę zgodnie z przepisami.


@Nembutal: przyznaję, jest to przesada z trąbieniem, chociaż mnie strąbili raz, ale spróbuj jeszcze to samo powiedzieć o tym, że w Polsce w mieście jeździ się przepisowo (mówię o prędkości) i nie mówię tu o pojedynczych przypadkach. Dwupasmówka ograniczenie do 50, a wszyscy
  • Odpowiedz
Na co czekamy? Aż któryś #!$%@? się czymś takim w dziecko i je zabije jadąc po chodniku 50 km/h?

I mówię to jako szosowiec/pedalarz co swoje za uszami ma


@Najmilszy_Maf1oso: czekamy aż szosowcy/pedalarze dojdą do refleksji, że są takim samym zagrożeniem kiedy łamią przepisy ruchu drogowego, co tacy dostawcy.
  • Odpowiedz
Jak to możliwe, że w tym kraju z dykty nikt się za to nie bierze?


@Najmilszy_Maf1oso: bo to byłby rasizm? Imigrantów szkalujesz? Przecież 99% dostawców #!$%@?ących takie akcje to ciapate 70IQ wyrzutki z indii i podobnych.
  • Odpowiedz
@Iandschaft: ale z ciebie frustrat xD. Pojedź z z rowerem do dużego miasta i pokręć się po DDR. Sam zaczniesz nawoływać do linczu gloviarzy
  • Odpowiedz