Wpis z mikrobloga

@Domciu: Ci Gloviarze i temu podobni to stan umysłu. Jak to możliwe, że w tym kraju z dykty nikt się za to nie bierze?
Olewanie przepisów, co ma wpływ na opinię wszystkich rowerzystów to jedno, ale naprawdę tak trudno jest zgarniać tych dzbanów z ich rozkręconymi do granic możliwości elektrycznymi "rowerami" i ładować mandaty aż miło. Nawet nie miałbym nic przeciwko konfiskacie tych wynalazków.
Na co czekamy? Aż któryś #!$%@? się
@Najmilszy_Maf1oso: wolne żarty, w Polsce jak jedziesz przepisowo po mieście, to cię obtrąbią - czy ktoś z tym coś robi? nie, mimo że trup ściele się gęsto

a tutaj proponujesz, by stawiać zapracowanych policjantów, by stali z suszarkami na ddrach? i jakie tam niby ograniczenie jest? pod jaki paragraf to podciągniesz? Oczywiście można się dobrać do elektryków, ale to by trzeba przeszkolić odpowiednio funkcjonariuszy. Nikt na to nie patrzy, podobnie jak
Na co czekamy? Aż któryś #!$%@? się czymś takim w dziecko i je zabije jadąc po chodniku 50 km/h?

I mówię to jako szosowiec/pedalarz co swoje za uszami ma.


@Najmilszy_Maf1oso: co zazdrościsz że może tak śmigać po polbruku a ty (specjalnie z małej litery) to bys się sam zabił o wyrzuconego peta przy prędkości jaką osiagają wózki spacerowe.
Imo ścieżki rowerowe powinny być układane wyłącznie z kostki a wjazd na nawierzchnię
@ajuto00:

w Polsce jak jedziesz przepisowo po mieście, to cię obtrąbią

A wy dalej z tym chochołem xD Mam prawo jazdy krótko, bo jakieś 12 lat i nikt nigdy na mnie nie trąbił za jazdę zgodnie z przepisami.
@Domciu @Najmilszy_Maf1oso @majkel88 @ajuto00 @Nembutal ja klaksonu używam tylko wtedy gdy pozwalają na to przepisy: żeby poinformować o niebezpieczeństwie. I tak ostatnio poinformowałam o niebezpieczeństwie rowerzystę z pyszne, który tak się spieszył, że przejechał na czerwonym. Ale już żeby pokazać mi faka to znalazł czas, żeby się zatrzymać xD
Dorciqch - @Domciu @Najmilszy_Maf1oso @majkel88 @ajuto00 @Nembutal ja klaksonu używam...
A wy dalej z tym chochołem xD Mam prawo jazdy krótko, bo jakieś 12 lat i nikt nigdy na mnie nie trąbił za jazdę zgodnie z przepisami.


@Nembutal: przyznaję, jest to przesada z trąbieniem, chociaż mnie strąbili raz, ale spróbuj jeszcze to samo powiedzieć o tym, że w Polsce w mieście jeździ się przepisowo (mówię o prędkości) i nie mówię tu o pojedynczych przypadkach. Dwupasmówka ograniczenie do 50, a wszyscy jadą
Na co czekamy? Aż któryś #!$%@? się czymś takim w dziecko i je zabije jadąc po chodniku 50 km/h?

I mówię to jako szosowiec/pedalarz co swoje za uszami ma


@Najmilszy_Maf1oso: czekamy aż szosowcy/pedalarze dojdą do refleksji, że są takim samym zagrożeniem kiedy łamią przepisy ruchu drogowego, co tacy dostawcy.