Wpis z mikrobloga

#kalisz #samochody #motoryzacja

Mirki, może znacie kogoś godnego polecenia z Kalisza lub okolic kto zajmuje się inspekcja i oględzinami używanych aut?

Znalazłem ładne auto w Opatówku, ale tam i z powrotem mam około 900km, dodatkowo musiałbym zabrać jakiegoś fachowca ze sobą, a to już robią się niemałe koszta w niepewny zakup.
  • 6
@apaczacz: jak to jest auto do 100k, to daj sobie spokój, bo zaraz koszty tych ekspertów będą stanowiły istotną część twojego budżetu.

A jak auto faktycznie jest dobre, to zaraz wyparuje i zgarnie ktoś z okolicy Opatówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@apaczacz Ja osobiście polecam: Autodoradca Poznań Ryszard Tchorz. Sprawdzał mi auto, zna się na rzeczy. Jak dla mnie bez inspekcji, to można sobie kupować auta do 15k a powyżej, to juz nie są takie małe pieniądze, więc warto brać zawsze. Lepiej być stratnym 500 zł niż 20 tysięcy. Wspominany wyżej Pan robi też oględziny, bez udziału zlecającego. Podeślij link na pw jak chcesz, to lukne czy legit, bo w opatówku jest pare
  • 0
@timesP dzięki kolego.

Rozmawiałem z panem Ryszardem (specjalnie z dużej litery). Byłem świeżo po telefonie do sprzedawcy i wyszły pewne rzeczy których nie było w opisie na portalu.

Po kilkuminutowej konsultacji z panem Ryszardem, bezplatnie dostałem zalecenie żeby lepiej dla własnego dobra zrezygnować z tego auta.

Pan Ryszard zrobił tak dobre wrażenie przez telefon, że jak będę miał auto do inspekcji w okolicach Poznania to na pewno się do niego odezwę.
@apaczacz Pan Ryszard to fachowiec jest.

Ciężko znaleźć auto używane, żeby było w dobrym stanie. Ludzie sprzedają często wraki i myślą, że każdy łatwo da się nabrać. Niestety dużo ludzi wciąż bezmyślnie kupuje auta, a potem się z nimi męczy