Wpis z mikrobloga

@Szokatnica: Przecież #!$%@? to na boksie ppv był żałosny wynik a nie na KSW. Januszami biznesu nazywasz ludzi którzy stworzyli największą organizacje mma w europie a teraz chcą galę w Londynie robić? Pewno #!$%@? się znają.
@asdasty:

Coś Ci się #!$%@?ło chyba z tym boksem. Był nawet wykop o lamencie Lewandowskiego że zyski z ppv są bardzo niskie.

W londynie... na angielskich cenach z ppv to już od dawna jadą. Mówiąc #januszebiznesu miałem na myśli to że wolą #!$%@?ć zaporową cenę i żeby mniej ludzi obejrzało zamiast zmniejszyć cenę a żeby więcej osób wykupiło.
@asdasty:

Wydaje mi się że nie. Bo powiem Ci że przykładowo ja bym zapłacił te 15-20 zł a nie wydaje mi się bym był sam po tej stronie barykady. Kolejna sprawa że bez jaj ale 40 zł za 3 walki warte uwagi?
@Szokatnica: Tylko, że cena PPV to nie wina KSW, a Mariana Kmity, który jest betonem bez żyłki biznesowej. Nadal uważa, że skoro Adamek-Kliczko kupiło 200 tyś osób po 40zł, to będzie tak z każdym innym wydarzeniem. Nie będzie, ja zapłaciłem 40zł za Kliczko-Adamek, za możliwość wygodnego oglądania, ale od tego czasu nie było wydarzenia wartego tej ceny, więc wolę się męczyć na streamie, albo nie oglądać. I to nie jest podejście
@wspolrzednebiegunowe:

To czyja to wina, to już inna sprawa. Bo oni też mogliby w tym zadziałać aby cena była zmniejszona, a potem tylko czytamy lamenty Martina Lewandowskiego że go wszyscy okradają bo oglądają na streamie. Lipa w #!$%@?, bo nie wiem co w sumie zrobić. Czy olać całkowicie czy pomysleć nad weeb.tv ale boję się że przelew nie 'dojdzie' w odpowiednim czasie :/