Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedno: dlaczego gry hazardowe, takie jak totalscamino, są zakazane w Polsce jeśli chodzi o reklamę i streaming, a mimo to widzę wszędzie reklamy "gierek" od #lotto w tv, na różnych stronach internetowych, portal społecznościowych itd. Większość tych "gierek" to po prostu uproszczone slotsy i wirtualne zdrapki. Rozumiem, że zatem można legalnie streamować tego typu rzeczy, skoro są one normalnie reklamowane i może je zobaczyć każdy niezależnie od wieku, na przykład tak jak się reklamują firmy bukmacherskie, a Lotto nawet zachęca na swoim oficjalnym profilu na Facebooku do dzielenia się wygranymi xD Jest to wszystko absurdalne i wie ktoś może jak to wygląda prawnie? Dlaczego jeden typ hazardu jest zakazany a drugi nie? (oczywiście ogólnie hazard to ściek ale widzę tu pewien absurd całej sytuacji) #stream #twitch #pytaniedoeksperta #hazard #prawo
Chlebek_Pyszny - Zastanawia mnie jedno: dlaczego gry hazardowe, takie jak totalscamin...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-28 102821

Pobierz
  • 3
@Norskee: To wiem ale chodzi mi w takim razie o reklamowanie czy pokazywanie takich treści publicznie, skoro sama firma może robić takie rzeczy i jest to w pełni legalne i sama nawet zachęca ludzi do dzielenia się wrażeniami z "gierek" to rozumiem, że nie ma problemu by pokazywać to szerszej widowni i jest to w pełni legalne w takim razie