Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kidi1 144hz ale monitor tutaj nie ma znaczenia, jesli wylecisz ze śpiewką że monitor jest ważny bo nie odczuje różnicy mając 200fps na monitorze 75hz to chyba nigdy nie grałeś w csa poważniej niż na serwerze publicznym
@magiol: Ogólnie grałem w to z 10 minut i poleciał alt+F4 bo to gra nie dla mnie, ale ciemny nie jestem i jednak z braku synchronizacji jakość obrazu spada co jest faktem. I nie powiesz mi, że z tych 200 klatek na monitorze 75 Hz widzisz wszystkie klatki bo nie widzisz.
synchronizacja jakości obrazu


@magiol: Nie ma takiego czegoś jak synchronizacja jakości. Synchronizacja klatek sprawia, że na monitorze widzimy wszystkie klatki generowane przez GPU. Bez synchronizacji nie widzimy wszystkich klatek. Widzimy tylko fragmenty niektórych klatek lub nie widzimy ich w ogóle. W żaden sposób to nie pomaga graczowi. Obojętnie jaka to gra.
via Android
  • 0
@kidi1 sam napisałeś o synchronizacji jakości obrazu xD do czego się odniosłem, tłumacze ci że to co widzisz na ekranie to prawda by odczuwać pełny klatkarz musisz mieć odpowiedni monitor, to prawda. Mimo to w csie jest ogromna różnica między 100fps na monitorze 75hz i 200fps na monitorze 75hz, po prostu gra działa o wiele płynniej, nie ma też tak zwanych "freezów" gdzie posczas akcji mając 100fps masz spadek do 80fps gdzie