Wpis z mikrobloga

walczę z tym żeby se zamówić iPhone 15 pro i airpodsy pro 2

Mam rocznego pixela 7 na którego przesiadłem się z leciwego iPhona i jest spoko

W listopadzie kupiłem lapka i teraz żałuję że nie wziąłem MacBooka bo bym miał cały ekosystem super ale myślałem po co MacBook jak nie mam iPhona aktualnie ehhhh

Po co mi to, nie wiem chyba po prostu muszę zapełniać lęki i pustkę w moim g---o żywocie zakupami żeby na 5 minut poczuć szczęście
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@JackDaniels tak, cały czas piszemy o śmiesznym telefonie. Nie auto za pół miliona. J----y T E L E F O N. Można kupić makaron za 2 zł i można taki za 8 zł. Czy kupując ten drugi jest się elitarnym? Taki sam sens jak twoje porównywanie z samochodami. No ale jak ty nazywasz "japiszonem" (WTF) kogoś kto ma zwykły j----y telefon który jest po prostu czymś trochę więcej niż j----e srajomi
  • Odpowiedz
@Joii: Tak, funkcjonalnie to jest "zwykły j----y telefon". Cena i to, że jest to jeden z najdroższych modeli w ogóle widzę, że pomijamy, więc rozmawiamy o czym innym. Jeśli dla ciebie kupno słuchawki za 5k to jak makaronu za 8 zł to pozostaje mi pogratulować zarobków i to w zasadzie koniec tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) O japiszona nie ma się co obrażać, to dość niefortunne
  • Odpowiedz