Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w ostatnim czasie wynajmował samochód na #kreta #chania? Będę potrzebował wynająć samochód od 22.04 do 29.04 w jakichś rozsądnych pieniądzach, raczej z dodatkowym ubezpieczeniem żeby nie było depozytu. Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś dobrą wypożyczalnie przy lotnisku w Chanii? #grecja
  • 8
@m76859: Royal Rentals. Co prawda dawno temu od nich wynajmowałem i na kilka miesiecy wiec miałem spore znizki i trudno mi powiedziec ile teraz to kosztuje, ale obsługa ok, uczciwi i bezproblemowi. Depozyt tez był, ale myśle, że uczciwość oraz sama obsługa są cenniejsze niz brak depozytu czy niższa cena. Potem szarpanie się o rysę na aucie o która nie trudno na krecie
https://creteroyal.com/
@asdfghjkl:

Depozyt tez był, ale myśle, że uczciwość oraz sama obsługa są cenniejsze niz brak depozytu czy niższa cena


łooo Panie, piszesz jakby brak depozytu oznaczał tragiczną obsługę i w ogóle wszystko co złe xD
@p3sman: nie mam porównania bo korzystałem tylko z nich na Krecie. Mówie jak było. Nie do końca rozumiem dlaczego dla ludzi depozyt to taki problem. Ostatnie pieniądze na wakacje wydają? xD
  • 1
@asdfghjkl: pewnie dlatego, że z depozytu mogą sobie łatwo obciąć ile chcą, wystarczy rysa której nie zauważysz przy odbiorze czy jakąkolwiek inna usterka która nie znalazła się w protokole.
@m76859: szczerze to nigdy nic takiego mnie nie spotkało a świat zjeździłem autami z wypożyczalni. Ale rozumiem, że jak pierwszy raz to robisz to może byc cykor. Tez tak miałem w sumie. Ale jak napisałem nic złego nigdy mnie nie spotkało w przeciwieństwie do wynajmu skutera od randoma na ulicy, ale to inna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze też samemu przy wynajmie robie zdjęcia w pokaźnej
  • 0
@asdfghjkl: już znalazłem sprawdzoną firmę w której z ubezpieczeniem bez żadnej kaucji wynajmę aygo za 94 euro na 7 dni. Możliwe że nic by złego się nie przytrafiło ale też się oczytałem że Grecy to cwaniacy
ale też się oczytałem że Grecy to cwaniacy


@m76859: mieszkam na Krecie. Nikt mnie nie oszukał nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wierz we wszystko co czytasz. Złą opinie grekom robią cyganie i albańczycy których niewiedzieć czemu wielu ludzi nie odróżnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)