Wpis z mikrobloga

Jprdl to co ten konsul opisuje to zwykła siatka przemytnicza. Pomagaliśmy Hindusom i Bóg wie komu jeszcze dostać się do Meksyku a w konsekwencji do Ameryki, to jest gigantyczny skandal. Nie mogę uwierzyć, że tak prostackie działania przestępcze były prowadzone pod kontrolą ministerstwa spraw zagranicznych. Takich akcji to ja bym się spodziewał po Białorusi, Tadżykistanie czy po jakimś afrykańskim watażce a nie po ministerstwie kraju w Unii Europejskiej. Kogo my kuźwa wybraliśmy te 8 lat temu, to po prostu mafia.

#sejm #wtf #polityka #pis #bekazpisu #przestepczosc #kryminalne
  • 12
  • Odpowiedz
Takich akcji to ja bym się spodziewał po Białorusi, Tadżykistanie czy po jakimś afrykańskim watażce a nie po ministerstwie kraju w Unii Europejskiej. Kogo my kuźwa wybraliśmy te 8 lat temu, to po prostu mafia.


@Kagernak: Przecież pis mentalnie to typowa wschodnia partia, która wręcz leciała ruskim/białoruskim przekazem.

Każdy ogarnięty czlowiek, który interesował się polityką to widział i dlatego ludzie od 2016 tak bili w dzwon i grzmieli, żeby społeczeństwo się
  • Odpowiedz
@Kagernak: smiejemy sie z ukrainy ze to taki skorumpowany kraj, a u nas taki sam chlew. Nadal wschodnie myslenie, zero sluzby publicznej, tylko wlasna kabza. Dramat.
  • Odpowiedz
Kogo my kuźwa wybraliśmy te 8 lat temu, to po prostu mafia.


@Kagernak: Już od dawna powtarzam, że gdyby ten kraj nie był tekturowym bantustanem, to PiS powinien być zakwalifikowany jako zorganizowana grupa przestępcza i tym samym zdelegalizowany. Dowodów na to jest aż nadto.
  • Odpowiedz