Wpis z mikrobloga

@AlaskanskieRodeo: Polska i kraje bałtyckie powinny zrobić pierwszy krok i podpisać umowe bilateralną i wysłać swoje siły na Ukraine gdy Ukraina jest w kryzysie. I dac przykład reszice NATO.
Chyba lepoej walczyć na terytorium Ukrainy niz Polski, prawda? Onucą to ty troche podsmierdujesz tutaj... Iwan, saszka( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@AlaskanskieRodeo: serio mówiąc teraz , już dwa lata temu uważałem, jak była okazja, że Ruskie powinny być rozgromione i najlepiej rozleciały sie jak zsrr po upadku komuny i w końcu skończyć z tym terorystami ze wschodu, rosja była słaba wewnetrzenie i wojskowo. stany #!$%@?ły bo się chciały wykrwawiać krwią ukraińców przez lata, zamiast zaopatrzyć i rozwalić słabą Rosję jak była okazja. Teraz Putin ma silną pozycję poltyczną i coraz silniejszą wojskowa
@adammalysz1993 chlopie nie rozumiesz ze widac jak na dloni twoje ruskie myslenie? Polacy maja inny poglad na swiat i inaczej patrza na wszystko. Nie wazne jak dobrze pisal bys po poslki, chociaz teraz to kazdy moze za pomoca ai. Od razu widac po sposobie argumentacji ze nie jestes polakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlaskanskieRodeo: no nie jestem Polak prawdziwy Markevic po pradziadku panienskie starej, troche ukrainec xd Pewnie przez to tak po wschodniu mysle xd wgl co to za durny argument nie jestes polakiem bo nie myslisz jak ja, dymowski tez nie polak bo kresow nie chcial a monogamicznenarodowo panstwo xd za to beckPolak i okulicki,bo sie z szabelka wojowali a Tiso anty slowak i horty anty wegier bo nie dali wymordowac 20% kraju
@AlaskanskieRodeo: żeby jeszcze czym było wojowac a cała europa zbrojenia ma w dupie a w stanach wybory nawet ukrainie nie sa w stanie kasy wyslac bo,sie o granice nie moga dogadać, francja nas uzbroji? no nie osmieszajmy sie, a jak nic rozsądnego nie jestes w stanie odpowiedzieć prócz ataków personalnych to ty jesteś zwykłą ścierą i ruskim trolem najpewniej. a ja tylko zmarnowalem czas,