Wpis z mikrobloga

@GacekNiebieski: rOzUmIeSz ToOoOo? NATO nie pozwoli sobie na straty takie jakie ponoszą Ukraińcy. Przypominam że Rosja wygrywa na froncie tylko dlatego, że ma za nic ludzie życie i po po prostu pluje mięsem armatnim którego ma nieograniczoną wręcz ilość. Interwencja NATO to będą siły lotnicze, rakiety dalekiego zasięgu, drony i inny duperele. Naprawdę myślisz, że dowódcy NATO wysyłaliby tam piechotę i wstawiali ją do okopów?
@Nakrecany_samotny_spacer: To nie #!$%@? nato wejdzie, artykul 5 nie obowiazuje, wejdzie koalicja panstw chetnych. Przypomnij mi, od kiedy ukraina jest w nato ze artykul 5 obowiazuje i ja? Zobacz sobie tez co mowili ukrainscy dowódcy o doktrynach nato. One nie nadaja sie do takiej wojny która prowadza rosjanie. Wyjmij glowe z dupy
@Nakrecany_samotny_spacer: Dobra, lotnictwo, niezliszczalne czolgi i systemy natowskie. To mi #!$%@? powiedz ile amunicji precyzyjnej ma europa na taka wojne i jakie ma zdolnosci produkcyjne, druga sprawa ty myslisz ze USA wystrzela wszystkie Jassmy, tomahawki, ATACAMsy w tej wojnie albo oddada ta bron europie? Masz z drugiej strony chiny ktore tez sa problemy. Jak myslisz ze ta wojna nie bedzie w okopie to podziwiam cie za twoj optymizm. To bedzie wygladalo
@GacekNiebieski: "koalicja panstw chetnych" Która jest w NATO, która ma standardy NATO i która ma sprzęt NATO. Człowieku ty myślisz, że ta interwencja to jest jakiś żydowski spisek? Czemu Państwa miały by wchodzić w te konflikt teraz, no zastanów się. W twojej pacynce prawdopodobnie kreuje się następujące rozwiązanie. "koalicja panstw chetnych" chcę pozabijać sobie trochę swoich obywateli, tak dla beki lub myślisz, że robią to, bo im szkoda Ukrainitów i chcę