Wpis z mikrobloga

Tak jest! Żegnaj krypto! 2 lata temu wszedłem w #kryptowaluty za łącznie 5850 zł... dzisiaj z krypto wyszedłem, a czysto na konto w PLN wraca do mnie 5840 zł z groszami. Nareszcie pozbyłem się #btc i innych internetowych walutek. Pozbyłem się, bo od jakiegoś czasu całościowo idę w #obligacje, a raczej #akcje, a jeszcze dokładniej #etf.

Krypto mi przeszło.
Wiele na tej zabawie nie straciłem, na szczęście.
Zostawiam to tym, którzy w to jeszcze wierzą.

#ike, #ikze to sposoby inwestowania, które od siebie polecam.
  • 35
@wmw987: Inwestuję i trzymam, ale nie w krypto. Przestałem wierzyć w krypto aktualnie, wiele lat to wszystko trwa, a wciąż jest tak samo bezużyteczne. Krypto będzie użyteczne, gdy zwykły Kowalski będzie wiedział, jak z tego korzystać i gdy będzie mógł coś w miarę przyziemnego za to kupić. Aktualnie wciąż jest to wszystko dla wtajemniczonych i traci jakikolwiek sens dla mnie.
@damian44__: Ja inwestuje dlugofalowo i trzymam BTC, ktory zdeklasowal ETFy wszystkie i prawie wszystkie inne inwestycje w tym czasie. Nie wiem tylko czegp mowisz o inwestowaniu dlugoterminowym ktoro dla mnie oznacza 10 lat minimum a z krypto wyszedles po 2 latach skoro wystarczy kupic BTC i halving masz co 4 lata vzyli ledwie 8 wytrzymac i nic nie robic. Ja naprawde nie wiem co tu skomplikowanego xD

Btw 5k to niestety
@jegertilbake: Portfel zbudowałem rok po tym, gdy niestety wrzuciłem kasę już w krypto. Stąd taka sytuacja. Od dłuższego czasu czekałem na w miarę spoko kursy, aby wyjść.

Co do samej kwoty - bardzo się zgadzam, ale jakoś mi wadziło te 5k w krypto. :D
@damian44__ aaa i ogólnie jest hossa usłyszysz oficjalnie jak BTC przebije ATH.

Ty nie nadajesz się do inwestowania jeśli mówisz poważnie. #!$%@? kasę i tyle. Nie umiesz na giełdzie grać i dlatego tracisz. To czy kupisz krypto nie ma tu znaczenia.
@damian44__

Gościu zamiast dyskutować to posłuchaj mądrzejszych niż Ty co weszli i nie #!$%@? kasy tylko zarobili. Tutaj wszyscy Ci dobrze piszą.

Złotem też nie idziesz i nie płacisz w sklepie, ani oprogramowaniem.

Jak BTC dojdzie do 70k to Ci powiedzą oficjalnie w mediach, że jest hossa na krypto.

Zasada jest prosta. Kupujesz na bessie a sprzedajesz na hossie. Ty kupiłeś na górce i teraz sprzedajesz na dołku. Beka z ciebie typie.