Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #ukraina #wojna #przemysleniazdupy #polityka Prawda jest taka że przez 2 lata Ukraina i Ukraincy przerąbali cały kapitał sympatii i solidarności Polaków.
Od dolarsowych księżniczek dracych japę po klubach i ulicach DEJ DEJ, przez oligarchów forsujących z okazji wojny swoje interesy, wojska #!$%@?ącego 1/3 pomocy militarnej w łapówkach, niewdzięczności mediów ukraińskich... itp itd. Gdyby nie to że służby ukraińskie trzymają za ryj politykierow polskich taśmami z afery starachowickiej jak Kuchcinski i inni bzykali 14 latki ten cyrk dawno by się skończył. Pokojowo. Niestety pokojowo się nie skończy. Polacy powoli otwierają oczy. Żal tylko prostych chłopaków gnijących w okopach na wschodzie. Tymczasem pomoc zachodu właśnie dla nich można kupić w marketach w Kijowie i Lwowie. Wszyscy rodacy i rodaczki ich wydymali. Tych mi na prawdę szkoda...
  • 16
służby ukraińskie trzymają za ryj politykierow polskich taśmami z afery starachowickiej jak Kuchcinski i inni bzykali 14 latki


@Anonim927: no to POTĘŻNE te służby mają, mossad się chowa przed ukrami. ciekawe co na te słowa ten Kuchciński
@Anonim927: a mi nie szkoda niczego. Patrząc na interesy Polski to podpisaliśmy parę naprawdę fajnych kontraktów, ludzie także uznali że wojna to nie jakiś wymyśl który się już nigdy nie wydarzy i miloby było jakby te kontrakty wojskowe zostały zrealizowane w 100% mam gdzieś pokojowe zakończenie. Ukraina musi walczyć bo sprzętu wojskowego nie drukuje się na drukarce 3d a my kupujemy sobie Ukraińcami czas na realizowanie zbrojen. No i według danych
@Anonim927: a masz jakieś konkretne dowody czy cos na zasadzie że ziemia jest plaska zaglebij się w temacie masz pełno materiałów na ten temat? Bo wiesz póki co to ukraiński premier i jego świta stali na granicy a nasz rząd ich olal
@Anonim927: no to udowodnij mi, że jest tak jak mówisz. Bo to nie ja mam udowadniać, że coś nie jest prawdą. To tak nie działa. Równie dobrze mogę powiedzieć, że jesteś pedofilem i udowodnij mi, że nie ;)