Wpis z mikrobloga

Ciekawa sprawa, dzis popoludniu natrafilem we #wroclaw drugi juz raz w ciagu ostatnich tygodni dwóch gości mówiących między sobą po rusku z notesikiem oglądających #samoloty startujące z lotniska i skrupulatnie coś zapisujących przy kazdym starcie, część samolotów była cywilna, część wojskowa ale nadal wygladalo to podejrzanie. Warto gdzieś zgłaszać takie rzeczy czy raczej zrobię z siebie głupka? #lotnictwo
  • 8
  • 0
@rosomak94: Dzieki za podpowiedź, w sumie najbardziej mnie ciekawi co mogli zapisywać, przecież jak to szpiedzy to mogą sobie wynająć mieszkanie w jakimś bloku i obserwować bez przypalu, dziwna sytuacja.
@czajnik_wow to mogło być ukraińscy pasjonaci lotnictwa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja bym zgłaszał chociaż mam znajomego Ukraińca który mimo, że urodził się na wschód od Kijowa i tam jego rodzina ma gospodarstwo to w domu mowili po ukraińsku, rosyjsku i trochę po polsku bo jego prą babka była Polką. Sam skończył liceum dwu jezyczne ukraińsko-polskie, zrobił w Polsce licencjat z polaka i mgr na wrocławskiej polibudzie. Z