Wpis z mikrobloga

Moderacja na tym śmiesznym portalu robi co chce. Właśnie wróciłem z dwutygodniowego bana, bo śmiałem w kontekście świętego Tuska stwierdzić, że za udowodnioną zdradę państwową powinna być czapa. Użyłem frazy zbliżonej do "jeśli to prawda", piszę z pamięci, bo oczywiście podglądu usuniętego komentarza nie ma. Nawet nie było ani inwektyw ani nawet nazwisk (czy ich sugestii) w komentarzu. Po prostu stwierdzenie, że "jeśli to prawda to powinna być czapa" (znowu z pamięci).

Jednocześnie jest koncert nawoływania kary śmierci na pisowców w kontekście ich afer. Te już są dozwolone. Neuropa lubi to.

Tfu, na was, nawet spójnej wersji nie potraficie przyjąć i to całe moderowanie opiera się na samowoli i wymyślaniu pod potrzebę chwili. Oczywiście nie potrafiliście wdrożyć ani systemu odwoławczego ani w ogóle powiadomienia, jaki to komentarz był przyczyną bana. Musiałem ręcznie przeglądać, który jest usunięty. Już nie wspominając, że regulamin i oparcie rzekomo na nim to fikcja. Nawet nie jest wskazany rzekomy złamany punkt regulaminu.

A potem zdziwko, że portal wam upada. Jesteście tacy nie do końca udacznicy.

#moderacja #moderacjacontent
  • 3
@Tytanowy_Lucjan: Ale zobacz jaka to farsa i kpina z ich rozumu. Sami nie szanują samych siebie. Zastosujesz synonimy i płatek śniegu nie rozumie o co chodzi?

Zaznaczam, że nie chodzi o inwektywy i obrażanie pod pozorem języka kulturalnego. Chodzi o udawanie, że chodzi o coś innego a i tak każdy choć trochę myślący ma wiedzieć. Sami nie szanują siebie. Więc nie chcą byśmy szanowali ich.

Chyba nawet nie użyłem bardzo kolokwialnej
@MiKeyCo Dla lewaków wszystko co im się nie podoba jest "treściami nie odpowiednimi" albo "nawoływaniem do nienawiści".
Jak się obraża kulturalnie lewaka i jego pomysły to się dostaje bana. Jak się np. zgłasza obrażanie wulgaryzmami posłów konfederacji to "zgłoszenie nieprawidłowe" ¯\(ツ)/¯

Już parę razy robiłem testy i zgłaszałem wszystkie przekleństwa, obelgi oraz wyzywanie obu stron i zawsze moderacja była lewicowo wybiórcza.