Wpis z mikrobloga

@BlogoslawionyTwarozyc:

jeśli zaczniesz mniej zarabiać od niej, to będzie ją bolało.


Będzie ją bolało żebyś zarabiał więcej, nie tylko od niej, ale też od sąsiada, szwagra i kolegi Romka z księgowości. Jak tylko uzna, że mógłbyś zarabiać więcej i koniecznie oddawać wszystko jej - będzie ją bolało.

jeśli będziesz przy niej płakać, to będzie się krzywić, bo "facet to ma być facet"


Będzie ją bolało, nawet jeśli chwilę wcześniej będzie deklarować,
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: jeśli jesteś przerażony to już przegrałeś. Ja lubię życie, lubię nieliczne kobiety - a całą resztę ludzi, włączając ciebie i tobie podobnych, mam pod kitą :) spokojnego wieczoru.
  • Odpowiedz
@kosmita: nie o tym pisze.
Nie da się żyć w związku, gdzie szacunek kobiety do Ciebie kończy się, kiedy dowie się że sąsiad Heniek zarabia więcej i problemy przeżywasz tymczasowo silniej niż narzeczony koleżanki.

Jeśli masz gdzieś czy twoja kobieta Cię szanuje czy nie, to żyjesz w jakiejś fikcji, a nie związku.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: za stary jestem na te zabawy. Żonę już miałem, dzieci już mam i kolejnych nie zamierzam mieć, żyję sobie po swojemu, jak jakiejś kobiecie jest ze mną po drodze, to nie widzę problemu. Jest - dobrze. Nie ma - też dobrze. #mgtow
  • Odpowiedz
@BlogoslawionyTwarozyc: większość kobiet to seksiści, taka prawda.

Nawet te które uważają że nie, prędzej wyślą Ci wyśmiewającego mema z męską grypą, niż życzą zdrowia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Piszę to z doświadczenia.
Niestety, takie są realia. Kobiety, śmiało można przyjąć że wszystkie, mają głęboki problem z szacunkiem i traktowaniem uczciwe mężczyzn.
  • Odpowiedz
@kosmita: ale dalej piszesz jakby z jakimś nieprzepracowanym poczuciem krzywdy, że niby wszystkie kobiety (lub w domyśle znaczna większość) jakby tylko czekały na potknięcie, słabość, gorszy moment u faceta, żeby przestać go szanować i mieć pretekst do poszukiwania kogoś "lepszego".

Dla mnie to smutna wizja świata, na szczęście ja w takim nie żyję.

@HrabiaZet jakie jeszcze znasz mądrości związkowe? Kim będzie zatem facet bez dziewictwa/prawictwa?
  • Odpowiedz
ale dalej piszesz jakby z jakimś nieprzepracowanym poczuciem krzywdy


@NieBendePrasowac: jakby nie.

że niby wszystkie kobiety (lub w domyśle znaczna większość) jakby tylko czekały na potknięcie, słabość, gorszy moment u faceta, żeby przestać go szanować i mieć pretekst do poszukiwania kogoś "lepszego"


@NieBendePrasowac: to strategia, która daje lepsze szanse przetrwania potomstwu kobiety. A przynajmniej tak podpowiada im ich logika. Ciężko mieć "nieprzepracowane poczucie krzywdy", że pada deszcz... normalna rzecz w
  • Odpowiedz
jakie jeszcze znasz mądrości związkowe? Kim będzie zatem facet bez dziewictwa/prawictwa?


@NieBendePrasowac: Od mężczyzn wymaga się więcej więc mają prawo wymagać więcej. Zmień różowe rajstopki jeśli Cię to uwiera.
  • Odpowiedz