Wpis z mikrobloga

#wroclaw to jeden wielki mem.
Tramwaje wykolejają się co 2 dzień, komis samochodowy w Urzędzie Miasta, urzędniczka kręcącą w urzędzie OnlyFansy, prezydent kupujący dyplom MBA a potem trafiający do rady nadzorczej firmy zajmującej się ściekami w #tychy
Ja bym się wstydził za to co się tam dzieje xD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrgStJones:

Tramwaje wykolejają się co 2 dzień


To akurat jest nieprawda. Tutaj się pozmieniało in plus akurat.

Cała reszta niestety to prawda. Tylko za co mieszkańcy mają się wstydzić? Na wykopie od dawna szkaljujemy Nippleroara.
  • Odpowiedz
  • 9
Tylko za co mieszkańcy mają się wstydzić? Na wykopie od dawna szkaljujemy Nippleroara.


@Darth_Gohan: Może źle to ująłem - przykro mi, że mieszkańcy wrocławia muszą żyć w takim burdelu na kółkach.
Cieszę się, że tramwaje się poprawiły
  • Odpowiedz
Tylko za co mieszkańcy mają się wstydzić? Na wykopie od dawna szkaljujemy Nippleroara.

@Darth_Gohan: niby za nic, ale gdybyś zrobił sondę tutaj dot. najbliższych wyborów samorządowych to wygrałby Sutryk/Jaros :/
  • Odpowiedz
@Little_Juice: no, ale moment. Jaros to nie jest Sutryk, także nie wiem czemu stawiasz ich w jednym zdaniu.

Co jest tak złego w tym jeśliby obecnie wygrał Jaros? Sutryk jest odklejony kompletnie od tego co się dzieje w mieście. Rozwalił kompletnie magistrat swoimi decyzjami. Jaros jeśli chodzi o temat samorządu to akurat ma czystszą kartkę niż on.

To jeśli nie Jaros to kto? Michalak? Kandydat z PiS-u? Jakiś aktywista?
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Renata Granowska z PO/KO zrezygnowała z funkcji wiceprezydenta Wrocławia jakieś siedem dni temu, więc przez wiele lat Sutryk był cacy. PO/KO zorientowała się, że Sutryk tak zniechęcił do siebie ludzi, że trzeba go na kogoś podmienić. Podobna sytuacja była z Dutkiewiczem.
Czy to będzie Michalak, aktywista czy ktoś z PiSu ma drugorzędne znaczenie, jestem za wyraźną czerwoną kartką dla obecnego prezydenta i jego podwładnych.
  • Odpowiedz
@Little_Juice:

Czy to będzie Michalak,


No to właśnie pokazujesz jak znasz to środowisko. Michalak był namaszczony przez Dutkiewicza tylko podpadł przy końcówce kadencji Dutkiewicza i dlatego mamy Jacę. Całą kadencję WSZYSCY współpracowali z Jacą z wyjątkiem PiS-u i Grzechnika z Konfy. Tylko ci radni z PiS-u to jest taki wstyd, że szkoda nawet długopisu na nich. @mroz3 pewnie chętnie by znalazł
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: no teraz Michalak się z nimi nie lubi. W polityce nie ma miejsca na przyjaźń.

Oddanie teraz miasta komuś z PiSu to jest najgorszy możliwy pomysł. Kompletnie miasto zostanie bez subwencji i będą robili pod górę.


w mojej opinii jest tak źle, że głupio nie spróbować nawet PiSu. Subwencji z budżetu państwa nie można zablokować ot tak. Są one uzależnione od konkretnych parametrów, np. oświatowa od liczby uczniów.
  • Odpowiedz
@mroz3: No ich najlepszym radnym jest i tak gość z Konfy więc o czym my rozmawiamy xD Tutaj nawet struktur dobrych nie mają bo wiedzą, że szansa na dobry biznes jest niewielka. Nie ich województwo.

Generalnie w tym mieście wybór jest między "niezależnym" samorządowcem Sutrykiem, a KO/PO kandydatem.
  • Odpowiedz