Wpis z mikrobloga

Nawiązując do pomysłu bezpłatnej antykoncepcji dla kobiet wpadłem jeszcze na kilka propozycji, które ułatwiłyby i jakkolwiek zrekompensowały by życie naszym kochanym kobietom w tym piekle:
- Darmowe poranne kawy w Starbucksie
- Bezpłatny fryzjer i kosmetyczka raz na tydzień
- Bony zakupowe do Zalando, H&M i Zary
- Coroczna wymiana iPhona na najnowszy model
- Zwrot kosztów za wakacje w krajach śródziemnomorskich
- Skup interwencyjny twórczości na OnlyFans

Wpisujecie swoje jeśli jakieś macie, komentarze incelów i mizoginów będą usuwane.
#polska #sejm #ekonomia #bekazlewactwa #4konserwy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 85
  • Odpowiedz
@Nominara: xddd walczyć zeby było lepiej dlatego refundujmy antykoncepcję, ale wy #!$%@? jestescie z tym refundowaniem wszystkiego, najlepiej to wszyscy usiądźmy w fotelach i żyjmy z refundacji
  • Odpowiedz
jestem za, jeszcze trzeba dodać wymiana auta na nowego mercedesa do rok i darmowe naprawy


@MrMas: Ja proponuję do tego jeszcze prywatnego szofera. W ten sposób stworzymy nowe miejsca pracy.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Po pierwsze darmowa antykoncepcja dla kobiet oznacza darmową antykoncepcję dla mężczyzn, po drugie łatwiejszy dostęp do antykoncepcji oznacza ograniczenie liczby samotnych matek, na które tak się narzeka na wykopie - więc o co chodzi? xD

w tym memekraju mamy już niższy VAT na usługi kosmetyczne w w ogóle branże beauty xddd


@gnt_1: Obniżyli VAT w branży beauty, bo w branży fryzjerskiej był 8%, a to podobne usługi - o
  • Odpowiedz
  • 1
@Nighthuntero: Po pierwsze darmowa antykoncepcja dla kobiet oznacza darmową antykoncepcję dla mężczyzn


@choochoomotherfucker: Po pierwsze darmowa antykoncepcja dla kobiet oznacza darmową antykoncepcję dla kobiet, jeśli byłaby również dla mężczyzn to projekt nosiłby nazwę "darmowa antykoncepcja", a nie "darmowa antykoncepcja dla kobiet"

po drugie łatwiejszy dostęp do antykoncepcji oznacza ograniczenie liczby samotnych matek, na które tak się narzeka na wykopie - więc o co chodzi? xD


@choochoomotherfucker: Po drugie
  • Odpowiedz
Życie == ruchanie z zabezpieczniem, no spoko XD


@Nighthuntero: napisała ci, że tabletki anty służą tez jako leki, ale ty udajesz debila, ktory tego nie przyswoił do wiadomosci tylko po to, żeby ciągnąć swoją narrację xd
  • Odpowiedz
do pomysłu bezpłatnej antykoncepcji


@Nighthuntero: kto nie rucha, nie zrozumie tego postulatu xD
Przecież darmowe antyki to powinien być mokry sen prawaków! Żadne lewackie julki nie będą rodzić gówniaków i ich indoktrynować sojowym latte a za to prawacy będą się mnożyć jak króliki ku chwale wielkiej Polsce
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: #!$%@? kocopoły, czyli standard u ciebie. Moja dziewczyna też nie rozumie tego bzdurnego postulatu. Włączenie w dupę kobietom to to samo, co robił PiS z emerytami. Z tym, że PiS świadomie nimi manipulował w konkretnym celu, a obecna koalicja rządząca sprawia wrażenie, że serio w te bzdury wierzy.
  • Odpowiedz
Po pierwsze darmowa antykoncepcja dla kobiet oznacza darmową antykoncepcję dla kobiet, jeśli byłaby również dla mężczyzn to projekt nosiłby nazwę "darmowa antykoncepcja", a nie "darmowa antykoncepcja dla kobiet"

Po drugie jeśli kobiety nie potrafią zadbać o bezpieczny seks w czasach gdy prezerwatywy można kupić w każdym sklepie to nawet gdy będą one zrzucane z samolotu to i tak nadal będą samotne madki.


@Nighthuntero: Przypominam, że seks uprawiają dwie osoby.
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: stosujesz lub Twoja dziewczyna antyki czy nie? A gdyby były za darmo, to byście je stosowali?
No jak to "dziewczyna" a nie "żona", to pewnie źle trafiłem z pytaniem.

Jestem ciekaw, jak wycenić koszty (społeczne, finansowe) płodzenia dzieci "przez przypadek" w porównaniu do refundowanej antykoncepcji. Potrafisz je oszacować?
  • Odpowiedz
@Xuzoun: panie, mam problemy zdrowotne, wada genetyczna. Generalnie choroba postępująca. Bez eksperymentalnej chemii miałbym często problem ustać. Chemii która wejdzie do sprzedaży może za 3, może za 5 lat.

Lekarz orzecznik stwierdził, że jest ze mną wszystko ok, bo przecież pracuję. Uj że zarabiam znacznie poniżej swojego doświadczenia i kwalifikacji, bo przez zdrowie nikt nie chce płacić więcej. XD a już w ogóle by mieć umiarkowany stopien niepełnosprawności. Zapomnij.

A kobietom
  • Odpowiedz
Przypominam, że seks uprawiają dwie osoby.


@choochoomotherfucker: 200 zł wkładka i założenie za free
Nawet zakładając pesymistyczny wariant - założenie w prywatnym gabinecie - to 1000 zł za 5 lat spokoju to niewielka cena, dzieląc jeszcze na dwoje wychodzi 100 zł rocznie, z grubsza 30 gr na dzień

Jeśli dla kogoś to za dużo to warto się zastanowić czy jest gotowy na seks
Xuzoun - >Przypominam, że seks uprawiają dwie osoby.

@choochoomotherfucker: 200 zł w...

źródło: Screenshot 2024-02-26 at 13-39-05 Spirala miedziana (wkładka domaciczna) czym jest

Pobierz
  • Odpowiedz