Wpis z mikrobloga

@yannikto: w jaki sposób niby są molestowani? jakoś w to nie wierzę. może jeszcze byłbym w stanie uwierzyć w naciągane 25%, ale nie #!$%@? 70%. tyle facetów to by zapłaciło żeby jakaś kobieta się chociaż do nich uśmiechnęła. może próbka badawcza to byli jacyś wychowankowie u sióstr zakonnych. inaczej nie ma opcji
@yannikto: zdradze ci sekret. takie puszczalskie typy dziewczyn walą takie teksty do każdego faceta i każdemu się pchają na #!$%@?, nawet totalnym brzydalom i lamusom, ja też miałem takie dziewczyny, ale nie byłem taki głupi żeby uważać się przez to za jakiego wyjątkowego xD po prostu #!$%@? są nauczone bycia #!$%@?. tyle, za to potrafią sobie znaleźć naiwniaków którzy przez takie podteksty i pchanie się im na fiuta czują się wyjątkowi,
w jaki sposób niby są molestowani? jakoś w to nie wierzę


@Mystoo: wiesz, zakładając to, że według wielu lewaczek przeciągłe spojrzenie może być już molestowaniem, to kto wie, ta liczba może się zgadzać. Czemu by nie podciągnąć pod to głębokich dekoltów na przykład?
Zresztą, daleko nie szukając, w weekend w pubie sam byłem szczuty rozpinaną przed oczami bluzką i prezentacją dekoltu z bielizną. Celowo i z premedytacją ¯\(ツ)/¯