Wpis z mikrobloga

Prawie 20 lat emigracji zajęło mi odkrycie co jest nie tak z powiedzeniem że "Polki są najładniejsze na świecie". No niby tak ale nie do końca. Bo coś jest nie tak. Przez prawie 2 dekady na #emigracja się zestarzałem i Polki które znam też. Otóż problem z Polkami jest taki że po 30 zmieniaja się w Grażyny i Bożenki rodem z mema Co zrobisz nic nie zrobisz, takie życie bożenko.
Na zachodzie duża część kobiet w tym wieku dba o siebie, siłka, bieganie, jedzą jakoś sensownie. W PL to już w zasadzie game over dla większości, beret na łeb i workowate kurtki z ortalionu.
#milf #niepopularnaopinia
e3b0c - Prawie 20 lat emigracji zajęło mi odkrycie co jest nie tak z powiedzeniem że ...

źródło: 1000036339

Pobierz
  • 6
@e3b0c: Dla równowagi i obrony p0lek muszę to samo muszę powiedzieć o p0lakach. Mam 25 lat i jestem najmłodszy u mnie w biurze. Jak widzę tych facetów po 30+, 35+ jak mają brzuszki, sweterek zamiast opinać łapę to jedyne co opina to bęben to mi się śmiać chce jak można być taką karykaturą mężczyzny. W dodatku mnóstwo zaczerwienień na ryju od #!$%@? diety i zakola, no #!$%@? typowe polackie mordy.
@e3b0c: ja mam milfa Amerykankę w UK po 50tce a wygląda jak polka po 25 roku życia max,
Dba o siebie i figurę,zdrowo się odżywia, dba o cerę i włosy,
Cud kobieta, wiecznie uśmiechnięta i zadowolona, tok jest życie, przez 5 lat się nie pokłóciliśmy nawet. Mocno polecam.
@dsomgi00: generalnie chyba w większości krajach tak jest. A ten mit o polkach to słyszę tylko od facetów. Po za tym jakbyś ustawił po kilka kobiet w rzędzie z każdego kraju ue to raczej nikt by nie ogarnął która skąd jest.