Wpis z mikrobloga

To najlepiej pokazujące miejsce mężczyzny w dniu ślubu zdjęcie ślubne jakie kiedykolwiek widziałam.

Chłop znajduje się z boku kadru co od razu sugeruje, że jest mniej ważny. Idzie daleko od kobiety żeby tylko on się musiał dusić dymem dla potrzeb modnej fanaberii ślubnej. Stoi tak z zadymioną, niewidoczną mordą, w dyskomforcie żeby nie zepsuć swoją zbyt mało entuzjastyczną według wybranki miną zdjęcia. A w samym centrum fotografii ona. Wyjątkowa i najważniejsza. Księżniczka.

#fotografia #slub #pieklomezczyn #przemyslenia
WielkiNos - To najlepiej pokazujące miejsce mężczyzny w dniu ślubu zdjęcie ślubne jak...

źródło: temp_file975891636079357158

Pobierz
  • 23
@WielkiNos: i najśmieszniejsze, że te kukoldy biorą ślub nie dlatego, że to wynika dla nich z jakichś realnych korzyści tylko dlatego, że tak wypada, tak trzeba, tak rodzice chcą i inne tego typu pierdoły

z kilkoma znajomymi jak rozmawiałem i uświadomiłem im, że żeniąc się oddali lub raczej zrzekli się chęci posiadania wielu praw na rzecz swojej żony przy czym ani prawnie ani statutowo, ani majątkowo nie zyskali kompletnie niczego, mało