Wpis z mikrobloga

No to wracam na siłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj poszliśmy, dwa ulańce, na pierwsze spotkanie z trenerem personalnym. W ciągu trzech dni dostaniemy plan treningowy osobno dla mnie i osobno dla #niebieskipasek

Zaczynamy z niskiego poziomu, bo niebieski jest z drewna i najpierw musi poprawić mobilność ciała, a dopiero później zabrać się na serio za budowę mięśni (biedny nie mógł wykonać martwego ciągu ani przysiadów poprawnie z braku rozciągnięcia), a ja mam mięśnie jak sznureczki xD ale za to technikę w pytkę (bo się za młodu chodziło na siłkę i ćwiczyło z żelastwem) i jestem człowiekiem z gumy, hipermobilność itp.

Nasza trenerka młoda dziewczyna ale sprawia wrażenie mega kompetentnej i uwzględni w naszym planie treningowym cotygodniowy spacerek na 15-20 km i to, że na każdą wizytę idziemy pieszo 35-40 minut i wracamy tyle samo.

Mój plan: transformacja ze świni w dzika xD

#silownia
mala_rybka - No to wracam na siłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj poszliśmy, dwa ulańce, na pie...

źródło: giphy

Pobierz
  • 13
@MamMalegoSiurka: haha taką ma! xD tylko trochę mniej xDDD przedwczoraj się cykałam, dodaliście mi otuchy, bardzo za to dziękuję!

@StrudzonyRenifer: będziemy mieć osobne plany treningowe z uwzględnieniem i potrzeb i predyspozycji, po prostu będziemy ćwiczyć w tym samym czasie. Sala jest duża, zmieścimy się, a ja potrzebuję mniej wsparcia w ćwiczeniach, a raczej kopa w dupę żeby się ruszyć.
@StrudzonyRenifer

@mala_rybka Ćwiczenia razem, kiedy jedna osoba ma inne predyspozycje, potrzeby? To chyba nie jest dobry pomysł, jeżeli jesteście na całkiem innym poziomie.


Akurat często widzę pary gdzie laska ćwiczy co innego i chłop co innego, a spotykają się tylko wtedy gdy op potrzebuje asekuracji albo pomocy przy powtórzeniach oszukanych.
To całkiem cute widok jak 50 kg laska asystuje chłopu w siadzie z 200 kg.

@mala_rybka skoro już ma sylwetkę bliską idealnej,
@MamMalegoSiurka: bo ciągle go coś boli, codziennie plecy itp. No i ja widzę, że jest drewniany, ma bardzo długą historię złamań, ostatnio 1,5 roku temu i to w głupich okolicznościach (nic dziwnego, skoro ma słabą ruchomość kończyn i nierozciągnięte stawy - no to się łamie). Jak tak dalej pójdzie to chłop mi nie dożyje do 40 i nad kim ja się będę wtedy znęcać??? No to zagoniłam go do ćwiczeń, bo
  • 0
@In_thrust_we_trust to nic wstydliwego - poślizgnął się na piasku podczas gry w paintball (a właściwie przed nią). Podparł sie ręką i poszła kość barkowa. Z jakiegoś powodu do dzisiaj współpracownicy się z tego śmieją.

No a prawda jest taka, że wypadek jak wypadek, może by do niego nie doszło gdyby nie niewielka mobilność ciała. Więc cóż, czas poćwiczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)