Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile wody w Warcie uplynie az #bestiazewschodu przetrzezwieje, i bedzie w stanie odniesc sie do uczty intelemtualnej ktora zafundowal jego domniemany przyjaciel Marcin Giełzak. Po tym zesraniu na czacie Chad Giełzak totalnie kara doktorka i pokazuje mu gdzie jego miejsce i to ze dysponuje z ronem jeremym trzema drukarkami Konica Minolta nie robi to z niego jakiegos decydenta z kim on ma rozmawiac a z kim nie i kim on wedlug doktorka jest. Spuchnięte ego doktorka musi być obkurczane wodą ognistą
#napierala
typowy_lobuz - Ciekawe ile wody w Warcie uplynie az #bestiazewschodu przetrzezwieje, ...

źródło: link_1658935121UNOJPGau78X9I9dsTXix4o,w300h223

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@aarrttkk: nie ogladalem na zywo ale wybaczcie cbodzilp mi co sie zdarzylo w ostatnim wybryku - incydencie fekalnym gdy gosciem byl bodajze Krzysztof M Maj mysle ze ukryli bestie from czanel bo taki doktorek i znajomosc z nim jest faux pas
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz: z Majem to wiem, że było zesrańsko. Generalnie podoba mi się, jak Giełzak go ustawił do pionu nie pyerdoląc się z bestią. Gość dosłownie dał mu do zrozumienia – nie jesteśmy przyjaciółmi, tylko mieliśmy deal za obupolnym zyskiem. To do niczego więcej nie zobowiązuje.
  • Odpowiedz