Wpis z mikrobloga

@Qlaudiush a czemu mają mu płacić? Przecież śmianie się z tych fanatyków po zawodówce to sama satysfakcja. Jeszcze lepsze jest to, że wtedy konfiarze coś mogą poszczekac, ale to tyle, bo ich partia nie ma nic do gadania w sejmie XD
  • Odpowiedz
@d4wid a tak z ciekawości która według ciebie partia jest prawilna ? Z której nie warto się śmiać i nie ma fanatyków i na którą warto głosować i ją wspierać ? Pytam poważnie jakie masz zdanie
  • Odpowiedz
tak z ciekawości tobie płacą za szydzenie z konfederacji ? Bo nie ogarniam jak za darmo takimi głupotami można się zajmować i tracić czas na takie pierdy pzdr


@Qlaudiush: osobiscie mnie, ale pewnie tez kolege zwyczajnie bawi naśmiewanie sie z konfiarzy bo obaj pamietamy jak byl tutaj na wykopie pompowany balonik 20 PROCENT LEWAKI LECIMY TUTAJ!!!! 3 SIŁĄ PRZEWRACAMY STOLIK. Spamowane non stop, do porzygania. po wyborach RZECZOWA OPOZYCJA, ANI
  • Odpowiedz
@EvilToy dzieki za pokazanie swojej opinii , szanuje ja pomimo ze sie różnimy Ale nazywanie kogoś że jest głupi bo ma inne zdanie to mi się niepodoba i troche słabo o tobie mówi pozdrawiam
  • Odpowiedz
tak z ciekawości tobie płacą za szydzenie z konfederacji ? Bo nie ogarniam jak za darmo takimi głupotami można się zajmować i tracić czas na takie pierdy pzdr


@Qlaudiush: można robić coś dla dobra ogółu społeczeństwa za darmo
  • Odpowiedz
@Qlaudiush: Żeby szydzić z Konfederacji wystarczy spojrzeć na ich kandydatów do Sejmu, Konfederację Korony Polskiej czy cudowne próby złożenia projektu ustawy dotyczącej kwoty wolnej od podatku xD Czyli w zasadzie wystarczy zapoznać się czym jest ta partia. Mnie np. każda ich kompromitacja bawi, a że konfiarze tutaj to takie aktywne trolle, to ciepło się na serduszko robi kiedy ich bastion upada i tylko na głównej ich #!$%@? spotyka się z
  • Odpowiedz
  • 2
nazywanie kogoś że jest głupi bo ma inne zdanie to mi się niepodoba i troche słabo o tobie mówi pozdrawiam


@Qlaudiush: Przecież nic takiego nie napisałem xd
  • Odpowiedz
tak z ciekawości tobie płacą za szydzenie z konfederacji ? Bo nie ogarniam jak za darmo takimi głupotami można się zajmować i tracić czas na takie pierdy pzdr


@Qlaudiush: jak tam start konfabulacji z pisem w wyborach samorządowych? Zmalau urus? Konfunia to jedyna merytoryczna opozycja do pis-po? Czy to jednak zwykły pisbis?
  • Odpowiedz
Nie, robię to zupełnie za darmo w ramach swojego hobby - polecam, zabawa jest przednia, a i świat staje się lepszym miejscem.


@EvilToy: przestań mi moich ruskich lachociągów prześladować
  • Odpowiedz
tak z ciekawości tobie płacą za szydzenie z konfederacji


@Qlaudiush: Ciężko nie szydzić, kiedy ta banda niedorozwojów sama się tak podkłada. Beka z konfy to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek każdego trzeźwego Polaka z wykształceniem ponadprzedszkolnym.
  • Odpowiedz