Wpis z mikrobloga

MIRECZKI!

powie mi ktoś ogarnięty w temacie jak wygląda zakładanie nano akwarium morskiego? podobaja mi się takie małe akwaria, na biurku mam trochę miejsca, chętnie bym sobie tam postawił jakiś kolorowych, wodnych koleżków. jakie są koszty założenia i utrzymania przy pojemności załóżmy 10l?

#akwarium #akwariumboners #akwarystyka
  • 9
  • Odpowiedz
@bunny_: z tego co pamietam to morskie musi mieć pareset L bo inaczej jest zbyt niestabile mikrobiologicznie i wszytko szlak trafi ;) moge sie mylić pare lat minelo odkąd sie tym intersowałem
  • Odpowiedz
@bunny_: nie oszukujmy się 6 stówek by trza poświęcić, szkło opti-white dobry filtr, grzałka, oświetlenie, jakieś nawozy pod żwirek, rośliny... potem nawozy dla roślin i walka z glonami. Edit :AAAA bez sensu bo to miało być morskie a ja do zwykłego rośliniarka się odniosłem
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Ja mam 19 i nadawałoby się na małą ławicę drobnych rybek, ale mam krewetki, więc ryby (jakiekolwiek) by zeżarły małe skorupiaki. A 10l to faktycznie może być za mało na ryby, imo najfajniej można zaaranżować coś ok 15-30l z tych małych.
  • Odpowiedz