Wpis z mikrobloga

Dziś mija pół roku od heroicznej walki zwolenników Konfederacji o możliwość jedzenia psów i kotów.

Aby udowodnić, że pies całkiem dobrze pasuje do diety Polaków i skutecznie może zastąpić schabowego, powstało parę wpisów na mikroblogu oraz dodano znalezisko o gulaszu z psa i zupie z kota.

Niestety, szanse na legalizację psiny w naszych dietach zostały zaprzepaszczone przez Tumanowicza. Już następnego dnia ogłosił, że jednak nie będzie uboju psów na mięso.

#4konserwy #neuropa #polityka #bekazkonfederacji
M4rcinS - Dziś mija pół roku od heroicznej walki zwolenników Konfederacji o możliwość...

źródło: 4aeffc0701bd60e9758de7f0e8deb9fd2a8c1c090acb0982ae3458bc6a56d30d

Pobierz
  • 14
@M4rcinS tak jak nie cierpię konfederacji, uważam, że w temacie jedzenia psów to wyjątkowe czepialstwo. Jest prawdą, że kwestia jedzenia krów lub psów to sprawa wyłącznie kulturowa i nie ma jakościowej różnicy między dwoma sprawami.
Tylko, że zamiast dozwalać jedzenia psów w Polsce, wolałbym zakazać jedzenia obu.
@M4rcinS: "nie ma potrzeby zakazu jedzenia psów, bo w Polskiej kulturze i tak się ich nie je, a różnica między psem, a krową jest czysto kulturowa"

brainlety huśtane w kołysce za blisko ściany: KONFEDERACJĄ CHCE ZJADAĆ PSY!!!!!

Serio trzeba być skończony debilem, żeby kogokolwiek o taki absurd oskarżać xd
Dlaczego miałbym to zrobić?


@L3stko: dla sławusia nie zrobiłbyś ( ͡º ͜ʖ͡º)? dla k0nfusi? Lestuś, przecież żadnej etyki czy kręgosłupa moralnego nie masz, więc wiadomo, że jakby partia kazała, to zachwalałbyś wszystko, wbrew wszystkiemu i wszystkim.

Prawie jak baby zafiksowane na PIS i Jarku. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@L3stko: whataboutism ( ͡º ͜ʖ͡º)? Przecież mówimy o twoim fanatyzmie i braku krytycznego myślenia w temacie konfusi. Raptem wyłączasz sobie mozg i usprawiedliwiasz najgorsze debilizmy członków tej partii. A już był progres ... wystarczy oddzielać człowieka od idei ( ͡º ͜ʖ͡º) w innym wypadku jesteś tak samo smutnym memem jak ta twoja partyjka.