Wpis z mikrobloga

Siema #simracing 'owe mircy

Noszę się z zakupem h-shiftera, zależy mi na tym, aby szybko można było przerobić go na sekwencję.
Patrzyłem na ten od Thrustmastera, ale no jednak wymaga dokupienia dodatkowych szpejow i zabawy.

Głównym kandydatem do zakupu jest shifter od SimMasters - ma ktoś może, a jesli tak, to czy jest on godny polecenia i nie rozleci się po miesiącu?
Nie chce wydawać więcej niż 400/450zł, no powiedzmy może 500. Nie musi być to nowy sprzęt, ale nie chce się też władować na minę.

Póki co i tak głównie potrzebuje sekwencji, bo nie dorobiłem się jeszcze 3 manipulatorów noznych, ale z czasem i to planuje :) Będę używał głównie do AC i może czasem jakieś rajdy.

Kierownica to TMX jakby co.
  • 7
Alternatywa do simmasters jest shh shifter. Owszem, czeka się chwilę bo idzie z Portugali ale mam i nie narzekam. Jak na druk 3d to jest dość wytrzymałe. Znam jednego youtubera, który od lat katuje to urządzenie i nie ma problemów.
Zmiana z H na sekwencje to jeden klik.
@Spejsky: jeżdżę na tej fabrycznej okrągłej, co do układu biegów to zależy od preferencji, głównie chodzi o to że masz większy opór w stronę wstecznego, tak żeby go przypadkowo nie wrzucić (biegi dla każdej gry musisz i tak przypisać ręcznie, chyba że coś zmienili w sofcie i już nie trzeba)