Wpis z mikrobloga

@Miecz12: Kiedyś się go oglądało dla ciekawości o podróżach, karawaningu, przygody. Teraz nie ma co mu nabijać kasy, bo cały czas kible, problemy, wydawanie kasy. Wystarczy przeczytać czy to tu taj, czy na fb i Jasiu i wszystko się wie, tzn że nic się nie zmieniło.
W życiu nie zniszczyłem i nie wydałem tak głupio kasy. Nie ważne ile się ma tej kasy. Co się nie dotknie to zaraz niszczy, psuje,
  • Odpowiedz
@DuzaMysza: Fakt już dawno zauważyłem, że to duże dziecko z ułomnościami a co ciekawe "jego" dzieci są doroślejsze, że tak się wyrażę, od niego. Trochę mi go żal z tego powodu ale to jego nie mój problem. Najgorsze, że oni nie wiedzą jak krzywdzą dzieci.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Wiesz, czy wniesie czy nie, to nie ma znaczenia. To ich sprawa, a patrząc na jego styl życia, zachowanie Jasia, to tak jak napisałem, duże dziecko, które ciągle marudzi, że mu się popsuło.
Fakt, że nie wiemy czy pomaga w wychowaniu poza kamerą, ale nie sądzę, aby aż taka była różnica. Być może Kasi to odpowiada, on zarabia, psuje, pokazuje ich życie, kible , a ona jest z boku.
Ludzie
  • Odpowiedz