Wpis z mikrobloga

Jedna rzecz mnie nurtuje w przypadku #medycznamarihuana. Załóżmy, że palę sobie skręta z medycznej i CBD albo z tytoniem i podchodzi do mnie policja. Na 9 na 10 przypadków skończy się wylegitymowaniem i okazaniem recepty ale załóżmy że trafi się cwaniaczek który będzie chciał zbadać skład skręta. W badaniach przez to że jest to mieszanka to wyjdzie inne stężenie niż to które deklaruje producent. I co, zarzuty? Czy może wgl wg prawa nie można mieszać medycznej z niczym innym? Ktoś się orientuje jak wygląda praktyka.

Powiedzmy że opakowanie z mj miałbym też przy sobie.

#medycznamarihuana #wykopjointclub #policja i trochę #prawo
  • 7
  • 1
@czuczer praktyka pokazuje inaczej - Policjanci sami mówią, ze jak susz nie jest oryginalnym opakowaniu to mogą podważyć i zatrzymać go do badań. No to tu tak samo, może uznać że pale coś innego niż jest w opakowaniu i jako że to mieszanka legalnych produktów to nawet by się nie pomylił
  • 0
@misioneos wiem, ale wiesz jak działają badania laboratoryjne w kryminalistyce? Będzie zbadana cała mieszanka. A więc to CBD i medyczna z THC. I ostatecznie wyjdzie inna niż na recepcie.

Myslalem, że napisałem to w miarę jasno o co mi chodzi :)

Edit: dobra, widzę że nie napisałem faktycznie że chodzi o skręta z medycznej + CBD/tyton
@pawelczixd jeśli masz recepty to git, zatrzymają i przesłuchają w 183 następnie kop w dupę jak jesteś trzeźwy itd to od buta to zrobią, pokażesz zaświadczenie, receptę i prokuratura umorzy. Jak jesteś dziabnięty to do wytrzeźwienia w dyspozycji albo po krotce zatrzymają normalnie ale rano obrobią i elo. Zioło wyślą do badania przy okazji i elo.
  • 0
@Smacznej_Kawusi no ok, ale z mieszkanki po zbadaniu wyjdzie inne stężenie niż z czystej medycznej tak jak deklaruje producent, prawda? Czy oni w badaniach to jakoś analizują że opowiedzmy 0.5g suszu mj 0.5g suszu CBD w tym było