Wpis z mikrobloga

@polajola123: Stylowy gadżet zawsze jest dobrym pomysłem. Scyzoryk (zawsze się przyda, nawet jesli z poczatku wydaje sie nieprzydatny) jesli pali to dobra zapalniczka, fajka, piersiówka, papierosnica.

Jak kompy - podgrzewacz pod kubek ? :P Tutaj nic, sam sie zna, sam se lepiej kupi.

Elektronika - ma dobrą stacje lutowniczą ?
@Floyt: sama juz nie wiem co poczać.. co roku staralam sie cos wymyslic ale czasami mam wrazenie, ze takie prezenty nie zawierają zadnego ladunku uczuciowego.. aczkolwiek scyzoryk chodzi mi ciagle po glowie ;)
@polajola123: Coz, ja mialem z facetem niepisana zasade. Przed takimi datami przypadkiem wchodzimy do sklepu i pytamy o cos co nam sie podoba, bo chcemy obejrzec/zapytac o cene.

A co do ladunku emocjonalnego - nie kazdy prezent musi go zawierać, chyba ze masz 15 lat i jestes z kims od 2 miesięcy.
@Floyt: ja zazywczaj tez robilam takie rozeznanie, ale lubie robić mu niespodzianki, wiec chcialabym zeby byl zaskoczony a jednoczenie zadowolony. Trudna misja. Nie mam 15 lat i jestesmy ze sobą szmat czasu.. po prostu taka ze mnie uczuciowa osóbka chyba.. Mój pomysł na dzisiaj to polaczenie tych 2 rzeczy czyli coś uzytecznego + coś takiego chwytajacego za serducho troszkę sentymentalnego :)
@Floyt: tez już o tym myslalam, ale to chyba zostawie na inna okazje i razem coś wybierzemy, bo obawiam się, ze moj mezczyzna nie jest taki perwersyjny jak ja i nie chce go postawic w niezrecznej sytuacji :P