Wpis z mikrobloga

@Wasky: ty to masz nieźle porobione w deklu.

A to nie pamiętasz jak twój ulubieniec zelenski mówił, żeby nie wspominać o korupcji? Ile pomocy przewalili i poszło bokiem? Pomagać tak, ale z głową. A nie sypać kasą w dziurę bez dna.
@G06DbT: Ja nie mam ulubieńców. Póki Ukraińcy trzymają ta szarancze zdała od nas, to warte jest to każdej złotówki. Więc tak, póki Rosja nie upadła to będzie to worek bez dna czy tego chcemy czy nie, inaczej zamiast złotówek to my będziemy płacić krwią i jeszcze większa ilością złotowek. A i na korupcję już się tworzy mechanizmy.
to my będziemy płacić krwią


@Wasky: tak, już to się dzieje, już teraz.

A i na korupcję już się tworzy mechanizmy.


@Wasky: Jakie? Przenoszenie ludzi z "jednej parafii do innej"? Żadna gruba ryba z oskarżonych o korupcję na ukrainie nie poniosła kary. Głośno tylko w mediach o tym, że ich złapano.

Ukry to takie same są jak ruskie. I choćby skały srały, to nic tego nie zmieni.
Ukry to takie same są jak ruskie. I choćby skały srały, to nic tego nie zmieni.


@G06DbT: tak samo gadali o Polsce przed wejście do unii, dziki wschodni kraj. Ukraina się wyzwoli od ruskiej dziczy i się ucywilizuje. A wam kacapa zostanie jedynie kwiczenie, bo proces zaczął się na naszych i waszych oczach.

tak, już to się dzieje, już teraz.


Typowa manipulacja, nie mówimy o małych incydentach, tylko prawdziwej wojnie.
Ukraina się wyzwoli od ruskiej dziczy i się ucywilizuje.


@Wasky: od 30 lat nie potrafią.

wam


@Wasky: nam? Tzn komu? Bo to nie ja płaczę, a ty. I daleko mi do uwielbiania ruskich, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć.

tylko prawdziwej wojnie.


@Wasky: To kiedy ona ma być? Bo na marzec mam urlop, jak coś to sobie przesunę. Ty, i tobie podobni już dawno by Polskę w ten
Jakbyśmy graniczyli dalej z Rosją


@Wasky: Nie żeby coś, ale z tego co kojarzę, to w dalszym ciągu graniczymy z ruskimi. Chyba że Czechy jednak wzięły królewiec do siebie.

będzie jak będzie więcej takich jak ty


@Wasky: ale kiedy ta wojna? Bo pchasz nas do tego, żeby walczyć z ruskim, ale nie dajesz żadnych konkretów. Propaganda padła ci na łeb czy co?
ale kiedy ta wojna? Bo pchasz nas do tego, żeby walczyć z ruskim, ale nie dajesz żadnych konkretów.


@G06DbT: Co to znaczy pchasz?? Rosja z Polską miała dziesiątki konfliktów, i ty myślisz że Rosja nie chce nastęgo?? To jest "normalny" cykl rosji. Więc jak nie zatrzyma sie na Ukrainie to znowu powtórzymy. Widzę ze tobie propaganda kacpska padła bardziej na łeb.