Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 24 lutego 2024, jest to 55 dzień roku.

Imieniny Bogurada, Jaśminy, Józefy, Lucjusza, Macieja, Marka, Markusława, Piotra - życzymy zdrówka ()!

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 21.7°C, Słońce wstało o 07:58 a zajdzie 19:59. Dla porównania w Poznaniu jest 4.1°C, a Słonko będzie z nami od 06:50 aż do 17:21.

Cytat na dziś: Smutek nie jest nigdy w dobrym tonie; należy być z n u d z o n y m. Jeśliś smutny, to znaczy, że ci czegoś brakuje, że coś ci się nie powiodło. T o z n a c z y p r z y z n a w a ć s i ę d o u p o ś l e d z e n i a. Przeciwnie, być znudzonym znaczy, że niełatwo coś ci się zdoła spodobać. Zrozumże, mój drogi, tę olbrzymią różnicę.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @reyley: @granat_z_kulkami: @K00tek: @Anax: @Marinero1: @Mozolny_Szturm12: @wrednyroman:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 6
@i_bless_the_rains_down_in_africa: Witajcie Drodzy! :-)
Dziś sobota, więc czas na relaks :}

@micke: Jak dobrze słyszeć, że u Waści wszystko w porządku i wszytko rusza w dobrą stronę :-)
PS. Zapraszamy częściej na taga Ojcze Prowadzący XD

@cybulion A żebyś wiedział, że dojechał spóźniony. I to mocniej od Darta, bo w międzyczasie zmieniali lokomotywę na Wa-wa Wschodniej XD

@slabehaslo Powiem Ci, że może się nie rozerwałem, ale przynajmniej odżyłem mentalnie. Kiedy
Pjotsze - @iblesstherainsdowninafrica: Witajcie Drodzy! :-)
Dziś sobota, więc czas na...
@Pjotsze ja dobrze znam te ich gierki. Mialem kiedys przypadek ze zamiast darta dali sklad wagonow same jedynki (ofc jako druga klasa). Ale zabraklo miejsc bo w darcie masz 8 w bloku a w jedynkach przedzialowych 6 w przedziale. Wspolczulem temu konduktorowi xD. I ciagnely go wtedy dwie lokomotywy bo jedna padla i dostawili do przodu lokomotywe z cargo zeby nas dostarczyc xD
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @Mozolny_Szturm12: @KKK1987

ale przynajmniej odżyłem mentalnie.

@Pjotsze: elegancko ( ͡ ͜ʖ ͡) ka standardowo - wziąłem kilka dni wolnego i się rozchorowałem xD

spokojnego wieczorka
slabehaslo - @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazekone: ...